דיוויד גואטה גייס 700 אלף דולר: למי ואיך ?

Nelly Pavlovna | 22.04.2020 3424

שתפו את החברים

אחרי אמנים כמו הצ’יינסמוקרס, דילון פרנסיס, דיפלו ועוד רבים אחרים, גם מפיק העל הצרפתי דיוויד גואטה התגייס למען המאבק בווירוס הקורונה ברחבי העולם.
כוכב העל ניגן לייב סטרים מטורף מבית דירות מפואר במרכז העיר מיאמי שבארצות הברית וכ-12 מיליון איש צפו בו. הסט המרהיב התקיים על גג של בית דירות מהמם כאשר בניינים אחרים מהקומפלקס צופים בו וכל זאת ליד קו החוף. המיקום אפשר למתגוררים להצטרף לגואטה מהמרפסות שלהם ורבים רקדו והניפו דגלים.

גואטה ביקש מהצופים לתרום והבטיח כי על כל דולר שייתרם הוא יתרום את אותו הסכום וכך בסוף זה הגיע ל-700,000 דולר!

התרומות יועברו ישירות לארגון הבריאות העולמי, ארגוני Feeding South Florida ו- Feeding America ולארגון הצרפתי Hôpitaux de Paris.
“אני עדין נרגש מהלילה המיוחד הזה שחלקתי עם רבים.” סיפר גואטה. תודה לכל מי שהצטרף ולכל מי שיכל לתרום. על אף שאלה זמנים מאוד לא רגילים, זה היה באמת קסום להתחבר לכולכם באמצעות המוזיקה אתמול בלילה. הכי חשוב, שגייסנו כסף שיעזור למי שהכי צריך את זה.”

בנוסף למיליונים שצפו בגואטה באמצעות האינטרנט, היו גם אלה שהחליטו לבוא לרחובות שמתחת לבית הדירות על מנת לצפות בשידור חי. עיתון מקומי דיווח שכ-200 איש התגודדו באזור ובכף הפרו את ההנחיות לגבי התקהלויות. משטרת מיאמי הגיעה מהר לאזור וביקשה מכולם לעזוב, לא היו שום התנגדויות או מעצרים והמשטרה מסרה שכולם שיתפו פעולה והתפנו מהמקום.

כל הכבוד לדיוויד גואטה ולכל מי שתרם! ☺

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם