דייויד גואטה הוא הדיג’יי מס.1 בעולם לשנת 2020

Nelly Weissfeld | 10.11.2020 2548

שתפו את החברים

תוצאות דירוג הדיג’יים המובילים של המגזין הבריטי הנחשב דיג’יי מאג כבר כאן והזוכה המאושר במקום הראשון הוא לא אחר מאשר הכוכב הצרפתי הוותיק – דיוויד גואטה.

מדי שנה, מתפרסמות התוצאות של ההצבעה והדירוג במהלך פסטיבל AMF באמסטרדם, כחלק מהאמסטרדם דאנס איבנט (ADE), אך השנה כמובן, בגלל הקורונה, ההכרזה נעשתה בלייב סטרים מיוחד.
גואטה הצליח לקטוף את הטייטל הנחשב מהצמד הבלגי דימיטרי ווגאס ולייק מייק והוריד אותם למקום השני.

2020 הייתה שנה שאף אחד לא ציפה לה ותעשיית המוזיקה נפגעה אנושות. מפיקים ודיג’יים רבים נשארו בבית וחלק נכבד מהם החליט להתעסק בפרויקטים צדדיים או להתמקד יותר בחיים האישיים מאשר בעבודה, שכן יתכן וזו הזדמנות שלא תחזור על עצמה בשביל המפיקים, לחוות חיים “רגילים” פחות או יותר.
אבל, מי שלא נח והמשיך לעבוד המון הוא דיוויד גואטה. למי שקצת עקב, יכל היה לשים לב כי גואטה לא מפסיק לככב בכותרות.
בין פועלו השנה אפשר למנות שיתופי פעולה ו-EP עם החבר והשותף מורטן ו- Future Rave ושיתוף הפעולה עם הכוכבת האוסטרלית Sia בשם Let’s Love. בנוסף, דיוויד שבר מספר שיאים השנה, הוא הוכרז כדיג’יי אשר נכח את מספר השבועות הרבים ביותר בטופ 40 ההולנדי (וכמעצמת מוזיקה אלקטרונית זה בהחלט הישג מכובד), ואם זה לא מספיק אז השנה הוא זכה בשני תארים מספר השיאים של גינס. זוכרים את הלייבסטרימים המהממים שלו במיאמי וניו יורק בהם הוא גייס סכום עתק של 1.5 מיליון דולר לנפגעי הקורונה? אז הלייב סטרים הזה זיכה אותו בתואר “הדיג’יי בעל מספר צופים הגבוה ביותר בלייב סטרים” וגם “הדיג’יי עם כמות הלייקים הגבוהה ביותר בפייסבוק”.
אכן שנה מצוינת עבור גואטה בן ה-53 שנמצא בתעשייה הזו כבר כ-4 עשורים. בפעם האחרונה והיחידה בה זכה בתואר הדיג’יי מס.1 של מאג הייתה בשנת 2011.

“תודה רבה לכל מי שהצביע לי,” מסר גואטה.

“אני חושב על זה שעברו 40 שנה מאז הפעם הראשונה שניגנתי במועדון ו-10 שנים מאז שזכיתי בפרס הזה וזה מרגש אותי מאוד. בפעם הראשונה שזכיתי בזה הייתה לפני 9 שנים וקיבלתי המון שנאה על כך ששילבתי מוזיקת דאנס עם מיינסטרים ופופ, ואני מסתכל עכשיו אחורה ורואה איך זה עיצב אתה התעשייה וגרם לה להתפתח וזה לגמרי מטורף. לזכות עכשיו, אחרי שחזרתי למה שעשיתי במקור, שחרור של מוזיקת אנדרגראונד עם חברי מורטן ו – Future Rave וג’ק בק, הופך את זה להרבה יותר מיוחד. אני חייב את הכל למעריצים שלי וכל מה שהעתיד יביא, אני אהיה שם, מוכן לשים סאונדטראק במסיבה. אני מקווה שגם אתם תהיו שם.”

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.


שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם