עצוב: 2 המדינות האלו סוגרות שוב את מקומות הבילוי

Nelly Pavlovna | 23.08.2020 2570

שתפו את החברים

איטליה וספרד סוגרות מחדש מקומות בילוי
זה היה קצר: איטליה וספרד החליטו לסגור מחדש את מקומות הבילוי בעקבות זינוק בתחלואה בווירוס הקורונה.
בספרד הוחלט לסגור את כל המועדונים (שפעלו במתכונת מצומצמת), ברים ושאר אולמות הריקוד ביום שישי האחרון ה-14 לאוגוסט. “אסור לנו להרשות לעצמינו לא להיות ממושמעים”, מסר שר הבריאות סלבדור אייה. “אנחנו לא יכולים להתעלם מהווירוס שמסתובב בנינו.”
בימים האחרונים עלו מקרי התחלואה בספרד וגרמו לכך שמכון רוברט כוך סימן את המדינה כאזור סיכון. בעקבות זאת פרסמה גרמניה, אשר מספקת אחוז נכבד מהתיירות במדינה, אזהרת מסע לספרד.
איחוד המוזיקאים הספרדי פירסם בעקבות זאת הודעת גינוי למהלך וקרא לממשלה לתמוך בכל בעלי המקצוע שמושפעים מכך. “הסגירה ההמונית, הכפויה וחסרת ההבחנה של חיי הלילה גומרת את כל התוכניות האמנותיות והמוזיקליות שהתקיימו באולמות האירועים תחת הנחיות קורונה כבדות ומחמירות.” נכתב בהצהרה.

באיטליה, שר הבריאות רוברטו ספרנזה הודיע ב-16 לאוגוסט על סגירה דומה. “כל פעילויות הריקוד מושעות… בפנים ובחוץ אשר מתקיימות במועדונים, אולמות ריקוד או מקומות דומים אשר מיועדים לבידור או מתקיימים בחופים, מקומות רחצה, חופים מוכרזים, חופים חינמיים, אזורים משותפים במקומות מגורים ואזורים ציבוריים נוספים.”

“אסור לנו להתעלם מכל ההקרבות שבוצעו בחודשים האחרונים. פתיחת שנת הלימודים בספטמבר בביטחון מלא צריכה להיות בראש סדר העדיפויות שלנו.” מסר שר הבריאות האיטלקי.

איטליה היתה המדינה האירופאית שנפגעה בצורה הקשה ביותר מווירוס הקורונה ומקרי התחלואה בשבוע האחרון הכפילו את עצמם בהשוואה ללפני שלושה שבועות.

האירוע הראשון שהתקיים בספרד לאחר הסגר היה בתאריך ה-25 למאי. האירועים הורשו להתקיים בחוץ עם מגבלה של 400 איש ובפנים עם 50 איש.

באיטליה, האירועים חזרו ב-15 ליוני עם פתיחתם של אולמות קונצרטים, תיאטראות ובתי קולנוע. כל אלה הורשו להתקיים עם מגבלה של 200 איש בפנים ו-1,000 איש בחוץ.

אלה הן בהחלט חדשות עצובות לתעשיית המוזיקה אך עם התמונות האחרונות ממסיבת הבריכה במוקד ההתפרצות הראשון בסין –ווהאן והחזרה המוחלטת לשגרה, נותר להאמין שבעוד כמה חודשים כולנו נחזור לרקוד יחד ברחבת הריקודים ☺

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם