מה יש לממשלת איטליה כנגד מועדונים?

Nelly Pavlovna | 30.05.2020 2446

שתפו את החברים

איטליה הולכת לאפשר את קיומם של אירועי מוזיקה, אך זאת ללא מועדונים. ארץ המגף, היתה מהראשונות להיפגע מוירוס הקורונה ונכון להיום מספר האנשים שמתו מהמחלה עומד על כ- 36,000. המדינה היתה בהסגר במשך יותר מחודשיים וחטפה נזקים קשים מאוד לכלכלתה, אך כעת, עם שיפור במצב ההתפשטות העולמית, נראה כי הדברים לאט לאט חוזרים לשגרה.

איטליה החלה לפרסם הקלות בריחוק החברתי וצעדי חזרה לשגרה. ברים, בתי קפה ומסעדות כבר נפתחו, אך הדבר המעניין ביותר שפורסם הוא שאירועי מוזיקה חיה הולכים להיפתח החל מה-15 ליוני.
ההופעות יהיו ישובות במלואן, עם לפחות מטר מרחק בין האנשים וכל המבקרים יצטרכו ללבוש מסכה, בנוסף, כמות המבקרים המקסימלית לאירועים מקורים תהיה 200 איש ולאירועים פתוחים – 1,000 איש.

אבל לצערנו, הבשורה הטובה הזו לא תקפה למועדונים והממשלה אוסרת על כל פעילות המתקיימת “בדיסקוטקים ואולמות ריקוד”.
עם זאת, האי סיציליה הוא אחד מחמשת המחוזות האוטונומיים באיטליה, ושם הכריזו כי המועדונים הולכים להיפתח החל מתאריך ה-8 ביוני. על אף היותה מחוז נפרד, סיציליה עדין כפופה לחוקים האיטלקיים ולכן לא ברור אם המועדונים יפתחו או לא.
עניין פתיחת המועדונים הוא עדין מאוד שכן במקומות האלה ההדבקה עלולה להיות מהירה ומסיבית ביותר. בתחילת החודש דרום קוריאה הקלה מעט את ההנחיות ועודדה את האנשים לחזור לשגרת חייהם.
אדם בן 29 אשר חגג בסוף השבוע במספר מועדוני לילה והיה באותו מקום עם כ-7,200 בליינים אובחן כחולה קורונה וכתוצאה מכך, נתגלו כמה עשרות חולים חדשים בנגיף. בעקבות כך, הורה ראש העיר של עיר הבירה הקוריאנית סיאול לסגור את כל מועדוני הלילה והברים.
לכן, אין זה מפתיע שרשויות בכל רחבי העולם חוששות מאוד מפתיחתם המחודשת של מועדוני לילה, שכן צפיפות, אלכוהול והימצאות במקום סגור יכולים להסתיים בהדבקה המונית בדיוק כפי שקרה בדרום קוריאה.

photo credit: GROUNDLAND

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם