קואצ'לה

צרות בממלכה: קואצ'לה במכירת הכרטיסים האיטית מזה עשור

Nelly Weissfeld | 1.02.2024

שתפו את החברים

פסטיבל קואצ'לה שבארצות הברית הוא אחד מאירועי המוזיקה הידועים והגדולים ביותר בעולם. מדי שנה, הפסטיבל בקליפורניה מביא לנו ליין אפ עשיר עם אמנים מוזיקליים מגוונים מהשורה הראשונה. עם זאת, השנה נראה שמכירות הכרטיסים של הפסטיבל מדשדשות ולא מצליחות לשבור שיאים כמו בשנים הקודמות. הכרטיסים לסוף השבוע הראשון שוחררו ב-19 לינואר ועדין זמינים למכירה, מה שמסמן את המכירה האיטית ביותר מזה עשור שלם.

על אף שרכישת הכרטיסים לקואצ'לה לא היתה קשה כמו לטומורולנד, זה בכל זאת דרש תוכנית פעולה, מזל וסבלנות. בין השנים 2014 ל- 2022, הכרטיסים נחטפו מהר מאוד – בין 40 דקות בשנת 2015 לארבע שעות בשנת 2022. כבר בשנת 2023, מכירת הכרטיסים החלה להאט והתארכה למספר ימים.

השאלה הגדולה שנשאלת פה היא מדוע זה קורה? האם מדובר בהאטה עולמית בכלכלה, מיתון, מלחמות ברחבי תבל, או פשוט ליין אפ לא מספק? ההדליינרים השנה כוללים את דוז'ה קאט, Tyler, the Creator, לנה דל ריי ונו דאוט. בעוד שהאמנים הנ"ל הם ללא ספק מובילים ומוכשרים, כנראה שזה לא היה מספיק בשביל אנשים להוציא את מיטב כספם על סוף השבוע. כרטיס של שלושה ימים לקואצ'לה מתחיל מ- 549 דולר (כ-2020 ₪).

בשנת 2023, האירוע המהולל משך אליו לא פחות מחצי מיליון מבקרים על פני שני סופי השבוע שבהם הוא התקיים. קואצ'לה ידוע מאוד גם אצל הקהל הישראלי והמוני רייברים שלנו טסים אליו מדי שנה. מהדורת הקיץ הקרובה תתקיים בתאריכים 12-14 ו- 19-21 ליולי באינדיו אשר נמצא במדינת קליפורניה שבארצות הברית.

 

נושמים מוזיקה אלקטרונית?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.
מכורים ממש? הצטרפו לקהילת הרייברים של ישראל

קראו עוד על:

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם