פסטיבל קואצ’לה למען הסביבה: יפחיתו שימוש בפלסטיק חד פעמי

Nelly Pavlovna | 10.01.2020 2945

שתפו את החברים

לפסטיבלים גדולים כמו קואצ’לה, יש אחריות סביבתית כבדה מאוד מכיוון שהם מביאים מאות אלפי אנשים לשטחיהם למשך מספר ימים ואף שבועות והתוצאות הם שזבל וציוד קמפינג נשאר מאחור, גזים עולים לאטמוספרה בעקבות כל התנועה למקום וכמובן המון ה-מ-ו-ן פלסטיק שנצרך לאורך האירוע גומר בים או באתרי אשפה. השנה לשמחתנו, פסטיבל קואצ’לה אשר במדינת קליפורניה ועומד להתקיים בחודש אפריל הולך להיות קצת יותר ידידותי לסביבה מאשר קודמיו.

חברת Contigo אשר משווקת בקבוקי מים, ספלים ובקבוקי ילדים הודיעה כי היא עומדת לשתף פעולה עם הפסטיבל באמצעות יצירת בקבוקי שתייה רב שימושיים. המטרה של הפרויקט תהיה לצמצם את השימוש בפלסטיק מזיק ולעודד שימוש חוזר במהלך האירוע ואחריו.

“אנחנו נרגשים לחבור עם קואצ’לה ולהביא את היוזמה שלנו להפחית שימוש בפלסטיק חד פעמי אל אחד מפסטיבלי המוזיקה והאמנות הכי רלוונטיים תרבותית כרגע במדינה”

נמסר מהחברה. “השותפות הזו היא הזדמנות מדהימה וחסרת תקדים לתמוך בשימוש חוזר ולעודד אנשים לעשות שינוי שמשפיע לטובה על כדור הארץ שלנו.”

כרגע חוץ מההכרזה על השותפות לא ברור מה תהיה בדיוק המהות שלה. האם הבקבוק המיוחד יוכל לשמש כתחליף לשתייה בברים או האם יהיה אפשר לקחת אותו אל ומחוץ למתחם הפסטיבל ולמלא במים במקום לקנות.
כל מי שאי פעם ביקר בפסטיבל יודע טוב מאוד כי בסוף האירוע נשארות מאחור כמויות אדירות של פלסטיק – בקבוקים, אריזות אוכל, כוסות וכו’. רוב הפסטיבלים אינם עושים מספיק על מנת לצמצם בפלסטיק משום שזה כמובן פוגע להם ברווחים. הרי במקום למכור בקבוק מים עם פקק, ההפקה תעדיף למכור ללא פקק ואז להכריח את המבקר לקנות עוד בקבוק במקום למלא אותו מחדש.

או למשל במקום להגיש פחיות בירה, מעדיפים בברים להגיש כוסות פתוחות שאנשים שופכים וגם שותים יותר מהר.
מארגני הפסטיבלים חייבים להתחיל לחשוב על הסביבה ולא רק על הרווחים שלהם – גם קהילת הרייברים רוצה שינוי!

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם