כריס בראון תובע את הבחורה שהתלוננה על אונס

Nelly Pavlovna | 3.02.2019 2601

שתפו את החברים

הזמר האמריקאי כריס בראון ממשיך להילחם על חפותו בעקבות התקרית בפריס לפני כשבועיים.
לאחר שפרסם פוסט על כך שהוא אינו אשם ושזוהי השמצה (“הכלבה הזו משקרת”), כעת, עורך דינו של כריס בראון מבקש לתבוע על “ההאשמות המשמיצות” בגין אונס אשר התרחשו בתאריך ה-15 לינואר, 2019.

בעקבות המעצר והשחרור בשבוע שעבר של כריס בראון (29) באשמת אונס, הגיש עורך דין מטעמו תביעה כנגד המאשימה (או הקורבן) בבית משפט בעיר פריס שצרפת.
התביעה, אשר מתייחסת לנאשמת בתור מיס ק’, התקבלה במשרדי התובע ביום חמישי אחר הצהריים בתאריך 24 לינואר, 2019.

בתביעה, עורך דינו של כריס בראון מבקש העמדה לדין של הנתבעת, מיס ק’, בעוון “ההאשמות משמיצות” שהתרחשו בתאריך ה-18 לינואר, 2019. בתאריך הזה למעשה, התובעת נתנה את עדותה למשטרה. האירוע עצמו, התרחש לטענתה בלילה שבין ה-15 ל-16 בינואר בחדר בבית המלון של כריס בראון בפריס.
לנאשמת יש 10 ימים בלבד להביא עדויות לחפותה, ועל פי החוקים בבתי המשפט בצרפת, הנאשמת צריכה להוכיח את דבריה.

הנאשמת (או הקורבן) היא בת 24 ועונה לשים קרימה. היא סיפרה ב-22 לינואר לצהובון הצרפתי Closer, שכריס בראון, שומר הראש שלו וגבר שלישי אנסו אותה בחדר שלו במלון מנדרין אוריינטל לאחר שנפגשו במועדון לילה “לה קריסטל” בסמוך לשאנז אליזה. היא טענה שבזמן שהיו מספר נוכחים בחדר המלון באותו הזמן, בראון כבל אותה בחדר אחר וקטן יותר בזמן שהוא וגבר נוסף תקפו אותה במשך 30 דקות ולבסוף נתנו לה לעזוב.
הבחורה טענה כי היא היתה בטראומה ורעדה מהתקרית וכתוצאה מכך לא הלכה למשטרה במשך יומיים. המשטרה עצרה את בראון ביום שלישי ה-22 לינואר, אך שיחררה אותו לאחר פחות מ-24 שעות ללא כל האשמות. עם זאת, דווח כי חקירה נוספת מתקיימת. עורך דינו טען כי הוא חופשי לעזוב את המדינה וימשיך לשתף פעולה עם החקירה המשטרתית בצרפת.

כריס בראון שהה בפריס לצורך צילומי וידאו קליפ חדש ונראה ביום רביעי מצטלם במרכז העיר – בסביבות מגדל האייפל ועל גדות נהר הסיינה.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם