קלווין האריס

נכנס לפינות: קלווין האריס מגיב לביקורת על הסט שלו באולטרה

Nelly Weissfeld | 28.03.2024

שתפו את החברים

עבר כבר שבוע מאז פסטיבל אולטרה מיאמי וההשפעות שלו ממשיכות להכות גלים בתעשייה. כוכב העל הסקוטי קלווין האריס נתן הופעת חזרה מרשימה במיוחד בפסטיבל ומסתבר שהדעות עליה היו חלוקות למדי. המפיק המצליח חזר לפסטיבל בפעם הראשונה מאז שנת 2013 וניגן סט שכלל כמעט כולו את להיטיו הגדולים עם רימייק. עמוד האינסטגרם של מגזין ה-EDM המוביל DANCING ASTRONAUT פרסם קטעים מתוך הסט ומעריץ אחד הביע את האכזבה שלו – "הסט היה מאוד לא מרשים. נשארתי עד 09:20 ואז נמאס לי והלכתי ל – SVDNN DEATH." רבים הגיבו לו ותמכו או שללו את דעתו, אבל אז הגיע תגובה ממקור לא צפוי בכלל – קלווין בכבודו ובעצמו. "אתה מצפה שאני לא אנגן את השירים שלי בכלל?", כתב קליין בזעם. המפיק המשיך עם ספירת ההשמעות שהיו לכל הטראקים שלו וציין כי אלה "שירים אמיתיים עם אמנים אמיתיים ולא סתם חרא נדוש, אתה מעדיף שאני אנגן טראפ ערוך… ביליתי חודשים בלערוך את המוזיקה הזאת מחדש בשביל זה ואז תוהים למה אני לא מנגן בפסטיבלי EDM. לפחות האנשים שפגשתי אישית מאוד נהנו ואני יכול להיות שמח עם זה אבל פאק בשלב הזה כל מה שאני אעשה יעצבן אתכם." כן, ככה זה כשמעצבנים סקוטים (המרוקאים של אירופה?).

קלווין האריס

יש לציין שהתגובה של קלווין הגיעה כתגובה למשתמש אחר ממי שאנחנו רואים בתמונה. למרבה הצער, הוא מחק את התגובה שלו ואנחנו לא יכולים לראות מה הוא כתב שהצליח לעצבן כל כך את קלווין.

קלווין האריס הוא אמנם אחד מהאמנים המפורסמים ביותר בעולם אבל למעשה אין לו כמות מוזיקה מקורית עצומה. רוב הטראקים שלו הם להיטי רדיו שיוצאים לנו מהחורים אחרי חודש והוא משחרר מוזיקה חדשה פעם באף פעם. מובן למה למעריצי EDM בעלי ידע בז'אנר לא מתלהבים כל כך מהסטים שלו – כי כנראה הוא לא מביא משהו מספיק חדש לשולחן. אז נכון, הסט היה נחמד והוא אכן עשה המון חידושים אבל אי אפשר להשוות את זה לדיג'יים ומפיקים אחרים שאין מצב שינגנו סט שלם של קלאסיקות, זה פשוט לא יקרה. אולי הקהל היום כל כך חשוף למוזיקה חדשה כל הזמן והוא מצפה לחידושים מבריקים בכל הופעה. יתכן גם כי זו הסיבה שלסווידיש האוס מאפיה לא כל כך הלך בהופעות, אין לקהל כל כך רצון להיתקע עם מלודיות של העבר – הקהל של היום דורש חידושים אינסופיים. יתכן שקלווין שייך לקהל של פסטיבלים כמו זיגט או קואצ'לה, אירועים רבי ז'אנרים שרוב הקהל שלהם רוצה לשמוע משהו מוכר מהרדיו. אף אחד שם לא ישפוט את המעברים שלו או את איכות העבודה על הדקס. מעניין גם למה קלווין מבלה את הזמן שלו בלענות לתגובות אקראיות באינסטגרם? האם הבחור ההוא נגע בנקודה רגישה?

מה דעתכם?

 

נושמים מוזיקה אלקטרונית?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.
מכורים ממש? הצטרפו לקהילת הרייברים של ישראל


שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם