קלווין האריס: החיים בצל הקורונה

בר מנור | 15.06.2020 2540

שתפו את החברים

אמ;לק: הכוכב הכי גדול בסצינה מנצל את התקופה החשוכה כדי להעלות זכרונות נעימים, להמליץ על ספרים, לתמוך המחאה הגדולה של ארצות הברית ואפילו לשחרר מוזיקה חדשה!

פלאשבק ל-1999
התקופה החשוכה שעוברת על העולם ועל התעשייה בפרט, גורמת משום מה לאמנים רבים להציץ לאחור ולחשוף בפני העוקבים ברשתות החברתיות, איך הכל התחיל. כך פעל גם האריס, אשר פתח את האלבומים הישנים שבמרתף, ומצא את המכתב אשר שכב לו שם במשך 21 שנה. היה זה מכתב מאת סיימון דונמור, ראש הלייבל “defected records”, אשר כתב לאדם ריצ’רד ויילס (שמו האמיתי, הפתעה!) שהוא הדמו שהוא שלח לו מצא חן בעיניו מאוד, ושכדאי לו להמשיך עם תחביבו הקטן- וכמה שהוא צדק.

מועדון הספר של האריס
ישן או חדש, קריאה היא ללא ספק תחביב אשר מתעורר לחיים בעת משבר הקורונה. כך מצא עצמו האמן מאשרר את המלצת חבריו ומפרסם את הספר החדש שאהב במיוחד: “HOW TO BE AN ARCHITECT”.

מפרגן למחאה הגדולה בארה”ב
מצטרף למעשיהם של אוליבר הלדנס, מרשמלו ועוד רבים- גם קלווין האריס מוצא את הזמן להעלות תמונה מרגשת בגין האירועים אשר תוקפים את ארצות הברית בימים אלו. האריס, שחשב שהילדה שמחזיקה את השלט בתמונה אמרה את הכל, החליט לא להוסיף דעה אישית כתובה, ולתת לקוראים חומר למחשבה.

ואיך אפשר בלי- מוזיקה חדשה!
המפיק עטור הפרסים ממשיך ביצירתו ומפגין את כישרונו לכל עבר. הפעם היה זה אלי בראון המוכשר ששילב כוחות לצד קלווין האריס עבור טראק שברגעים אלו משוטט חופשי בכל הרשתות החברתיות. עם הצליל הייחודי והמקפיץ של הפרויקט הנוצץ והטרי של קלווין- “Love Regenerator”, אין ספק שמחכה למותג החדש עתיד ורוד מלא בהופעות אורח במצעדים השונים של תחנות הרדיו העולמיות.

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם