בילי מקפרלנד

מייסד FYRE FESTIVAL משתחרר מוקדם מהכלא

Nelly Weissfeld | 2.07.2022 2439

שתפו את החברים

אחד האנשים השנואים ביותר בתעשיית פסטיבלי המוזיקה – משתחרר מוקדם מהכלא.

בילי מקפרלנד, הבחור האמריקאי שייסד את פסטיבל פייר הכושל בשנת 2017 משתחרר לאחר פחות מ-4 שנים בכלא.

"היזם" בן ה-31 ניסה לייסד יחד עם הראפר ג'ה רול פסטיבל חדש ויוקרתי באי יפהיפה בבהאמאס. מקפרלנד גייס דוגמניות על ואושיות רשת כמו קנדל ג'נר, אמילי רטייקובסקי, היילי ביבר ואחרות, על מנת לקדם את האירוע הנוצץ. הכרטיסים לאירוע נחטפו והיו לסולד אאוט תוך זמן קצר וכולם היו בהתרגשות גדולה. תוך זמן קצר, הבעיות החלו לצוץ, הלקוחות לא נענו, שמועות על בעיות בהפקה והחלפת מיקום החלו לצוץ ועתיד הפסטיבל היה לא ידוע. בסופו של דבר, הפסטיבל אכן התרחש אבל לא באמת.
האורחים שהובטחה להם וילה נוצצת ואוכל מדהים, קיבלו אוהלי פליטים וסנדביצ'ים עלובים בקופסת קלקר, ההופעות לא התרחשו כי אי אפשר היה לבנות את הבמות כמו שצריך והאמנים כולם ביטלו. ממשלת ארצות הברית נאלצה להוציא טיסות "חילוץ" אל האי בכדי להחזיר את האנשים למדינה. מקפרלנד הועמד למשפט והורשע בסעיפים שונים של הונאה ונידון ל-6 שנים בכלא הפדרלי.
כעת, נודע כי הפושע המורשע שהרס את חייהם וכיסיהם של אלפי איש, השתחרר למתקן מעבר ועומד לשהות שם עד חודש אוגוסט לפחות. אז נכון, זה לא בדיוק חופש, אבל הוא מאוד קרוב לשם.

בילי מקפרלנד הפך לסלבריטי שנוא במיוחד ולבדיחת רשת. למי שעדין לא צפה, נטפליקס והולו יצרו שתיהן סרטים דוקומנטריים מצוינים על הפסטיבל היוקרתי בעולם – שלמעשה, לא קרה.

כל הסיפור העלה לדיון את עניין "מובילי הדעה" ואושיות הרשתות החברתיות שמפרסמים דברים מבלי לבדוק אותם וגורמים למיליוני העוקבים שלהם להאמין לכל מה שהם מעלים.

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.


שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם