היסטוריה: מסר מהחלל נמסר לקהילת ה-EDM

Nelly Pavlovna | 30.12.2018 2618

שתפו את החברים

בשנה שעברה חבר הפסטיבל World Club Dome לחברת האירועים הגרמנית BigCityBeats, בשביל לקחת רייברים להרפתקת “אפס כוח משיכה” יחד עם ארמין ואן ביורן, סטיב איוקי ו- W&W. ובשנה הבאה הם הולכים לאתגר את האמרה – “השמים הם הגבול” עם שיתוף פעולה שעוד לא נראה כמותו בעולם המוזיקה.

השבוע, נכתב פרק בהיסטוריה של עולם המוזיקה האלקטרונית והרבה אנשים עדין לא יודעים על זה.

בפעם הראשונה אי פעם, מסר מהחלל נמסר לקהילת המוזיקה האלקטרונית על ידי המפקד הנוכחי של סוכנות החלל הבינלאומית – אלכסנדר גרסט. המסר של המפקד היה תגובה למסר של כוכבי העל ארמין ואן ביורן, דימיטרי וגאס ולייק מייק, סטיב איוקי וטימי טראמפט ששלחו ברכות שלום לסוכנות החלל. המפיקים דיברו בין היתר על החזון ושיתוף הפעולה בין ארגון הפסטיבל WCD וסוכנות החלל האירופאית במשימת ה”אפס כוח משיכה”.

מפקד סוכנות החלל, אלכסנדר גרסט הגיב, “אני מעריץ גדול של מוזיקה אלקטרונית. ברוכים הבאים לכל מעריצי החלל החדשים. זה נפלא לראות מסר של תמיכה לחלל המגיעה מהדיג’יים המובילים בעולם וזה גורם לנו לראות את העתיד ביתר חזון. תודה רבה שהתאחדתם וארגנתם אירוע כה מעורר השראה. זה החלום שלי שיום אחד, כל בן אדם יוכל לראות את כדור הארץ היפיפה שלנו מהחלל, לפחות פעם אחת בחייו. בואו כולם נעבוד יחדיו על מנת לגרום לחלום הזה להתגשם.”

ראש סוכנות החלל האירופאית, פרנק דה ווין הגיב גם הוא על שיתוף הפעולה הנוצץ:
“אני רוצה להודות לכל דיג’יי העל ול- WCD שהעבירו את מסר החלל לקהילה כל כך גדולה. תודה רבה וברוכים הבאים לכל מעריצי החלל החדשים וכמובן לכל קהילת המוזיקה האלקטרונית. נתראה בחלל!”

שיתוף הפעולה הולך להגיע לכל האירועים השונים של הפסטיבל בשנת 2019, כולל לגרסת החלל של פסטיבל ה-WCD הגדול ביוני בפרנקפורט, גרמניה. אירועים קודמים של סדרת פסטיבלי WCD כללו את “המועדון המהיר בעולם” ואת “המועדון הגבוה ביותר בעולם” כאשר הוא נערך על מטוס של בואינג 747. אז מעריצים יכולים לצפות לדברים מרשימים במיוחד משיתוף הפעולה הזה.

“מה קורה כשאתה משלב בין מדע לבידור?” שאל ברנד בריטר, מנכ”ל BigCityBeats והמייסד של פסטיבל WCD, אשר לו שייך החזון של השילוב בין הקסם של החלל לקסם של מוזיקה אלקטרונית.
“מוזיקה אלקטרונית מחברת בין לאומים. העקרונות המנחים של הקהילה הזו הם חופש, אהבה וסובלנות. זה דור של אזרחי העולם. אנחנו רוצים להביא את היופי של מסעות חלל לקהל צעיר וחדש. אנחנו רוצים ללמד את המדע של מסע בחלל בדרך שהיא קלה להבין. ביחד אנחנו מביטים אל העתיד, למימד חדש- איזו דרך טובה יותר לעשות את זה מאשר לשלב בין מסע בחלל לבין אחד מסגנונות המוזיקה הפופולאריים ביותר בעולם?”

אז, פסטיבל בחלל? נשמע לנו מצוין! =)

קראו עוד על:

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם