היה היה: 3 המופעים הנוסטלגיים בישראל חלק א’

בר מנור | 28.03.2021 2181

שתפו את החברים

רגע לפני שחוזרים לרחבות, שלחנו את כתב הבית, בר מנור, להזכר בשלושת המופעים הגדולים והאהובים שהיו בישראל.

Armin Van Buuren :2015

האירוע שכבש את תל אביב והיה ללא ספק האירוע המדובר של 2015, הוא ה- 15.07.2015- היום שבו ארמין ואן ביורן גרם לאדמה לרעוד. כשהוא עטוף באנרגיות המדהימות של הקהל הישראלי, מתעטף בדגל ותחת השמיים הזוהרים של תל אביב- ארמין ואן ביורן סיפק את אחת מההופעות הטובות, לפחות בעייני, שהתרחשו בארץ הקודש.

2018: Timmy Trumpet

תחת קורת הגג של המדיסון ובשיא החורף הישראלי- טימי טראמפט העניק הופעה בלתי נשכחת בהרצליה פיתוח. כשהוא מעניק סט ארוך מין הרגיל, שוטים של וודקה לקהל והרבה אהבה לישראל, טראמפט חתם את ההופעה בתור אחת מהמוצלחות שהתרחשו במועדון המפורסם, אחת שהפכה את פורים 2018 לשמח במיוחד. בונוס: אם תשארו עד סוף הסרטון מבלי להשתגע, תוכלו למצוא טעימה מרימיקס מדהים לשיר של עומר אדם, שחיפושים לגרסתו המלאה עדיין בעיצומם.

2018: Jauz

עוד אירוע מפוצץ שהתרחש בהרצליה פיתוח, שהתגלגל למסיבה משפחתית ומדהימה במדיסון. ה-“לחיים” האגדי שערך ג’אוז באותו הערב, הוא אחד מהרגעים המיוחדים שקשה לשכוח. באירוע עוצמתי, עמוס באנשים טובים, חיוכים והרבה מאוד להיטים, ג’אוז הפך לחביב הקהל המקומי כאשר העניק סט שהיה ארוך בהרבה ממה שתוכנן- כל זאת על חשבון הברון, שנהנה להעניק קצת אהבה בחזרה.

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.


שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם