רשימת 100 המועדונים הכי טובים בעולם נחשפת לשנת 2019

Nelly Pavlovna | 21.11.2019 5851

שתפו את החברים

שנת 2019 אוטוטו עוזבת אותנו וזה הזמן לרשימות הסגירה השנתיות. 

המגזין הבריטי הנודע דיג’יי מאג פירסם כבר בחודש מרץ את רשימת המועדונים המובילים של שנת 2019 (קצת מוקדם,לא?) אבל עכשיו מתפרסם דירוג נוסף אשר חושף תמונה מעט שונה. 

 

ארגון חיי הלילה הבינלאומי (International Nightlife Association) מפרסם גם הוא מדי שנה את הדירוג שלו אשר מתבסס על שילוב של הצבעות מצד הקהל הרחב וכמו כן החלטה של חבר שופטים מקצועי. 

30% מהניקוד מגיע מהצבעה חופשית של הקהל הרחב ו-70% מגיע מהשופטים.

הפרמטרים שאותם בודקים בכל מועדון הם התוכנית האמנותית (ליין אפ), אבטחה, אזור VIP, אופציות להזמנה באינטרנט, איכות השירות, פרסים לאומיים ובינלאומיים והישגים, איכות אקוסטית, בידוד רעש ומחויבות לתוכנית האו”ם לקיימות ולאיכות הסביבה. 

יש לציין כי מדי שנה הסטנדרטים עולים באופן משמעותי. עם התחרות הגואה, הטיסות הזולות ותעשיית הפסטיבלים המטורפת, הציפיות מכל מועדון עולות והרף המקצועי גבוה מאוד. 

 

אז מיהם המנצחים הגדולים של שנת 2019? 

במקום הראשון השנה נמצא מועדון ה- Hï Ibiza המפורסם באי המסיבות הספרדי, במקום השני Cavali בדובאי שעלה 3 מקומות בדירוג והעפיל על מועדון ה- Ushuaia האגדי אשר נאלץ להסתפק במקום השלישי. באופן אירוני, מועדון ה- Kaos בלאס וגאס שרק נפתח השנה הגיע למקום החמישי, נזכיר שלפני מספר שבועות המועדון נסגר כי לא הצליח לעמוד ביעדיו הכלכליים. 

המדינה המובילה בדירוג היא ספרד עם 22 מועדונים ואחריה ארצות הברית עם 21, ייתכן והעובדה שהארגון עצמו נמצא בספרד תרמה לנוכחות המכובדת ברשימה. לצערנו אין ברשימה שום נוכחות של מועדון ישראלי. אבל היי, אולי שנה הבאה? אולי. 

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.


שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם