גברים בשחור: Axwell ו-Ingrosso משתלבים בעולם האופנה?!

צוות האתר | 12.05.2015 342

שתפו את החברים

שת”פ שוודי: העונה החמה ביותר בשנה נפתחת עם השקה נוצצת של קולקציית הקיץ המסורתית מבית H&M, וסינגל חדש שנוצר במיוחד עבור הפרסומת של החברה המצליחה מבית הצוות המחודש.
פרסומת חדשה כובשת את המסכים, ולא רק בגלל הבנות בביקיני: הסינגל המוצלח שהוציאו אקסוואל וסבסטיאן, בהחלט גרם לצופים בפרסומת החדשה של H&M לתהות מדוע השיר כה מוכר להם?


הפרסומת החדשה

עלייתם המחודשת של הצמד המעולה סבסיטאן אינגרוסו ואקסוואל, שהיו עד לפני 3 שנים ההרכב האלקטרוני העולה והזורח מאירופה, הלוא הם ה “swedish house mafia”, סוחפת תשומת לב רבה מאת מעריצים וגופים בעלי קנה מידה עולמי.
אחת מהן, זו החברה השוודית לאופנה ובגדים, H&M, אשר העסיקה את השניים על מנת ליצור את הלהיט “sun is shining”, כדי לייצג את תקופת הקיץ שמגיע ואיתה הקולקציה החדשה של בגדי הים והשמלות מבית היוצר והתופר השוודי.


קליפ של השיר החדש

זהו לא השיר הראשון שיצא מהמפורסמים.
לפני שחרורו, יצאו לאור עוד 3 להיטים נוספים שסחפו את תחנות הרדיו הבינלאומיות כמו “On My Way”, “Can’t Hold Us Down ו-Something New” , ומצפים לנו מהם עוד סיגנלים מדהימים כמו: “This Time We Can’t Go Home”, ” barricade”,  ועוד הצפויים להשתחרר כבר בקיץ הקרוב ובהמשך השנה הבאה.

עלייתם המחודשת של הצמד המעולה סבסיטאן אינגרוסו ואקסוואל
עלייתם המחודשת של הצמד המעולה סבסיטאן אינגרוסו ואקסוואל

אפילו השוודים כבר יודעים- הקיץ כבר כאן, אז לפני שאתם הולכים לרכוש עוד בגד ים לארון או איזה בקבוק בירה לים, אנחנו מזמינים אתכם להאזין לשיר החדש מהצוות הישן שאנחנו כול כך מתגעגעים אליו! –Axwell & Ingrosso


שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם