מגזין הבילבורד מפתיע את אב’יצי ומסכם את שנת 2014 ב-EDM

צוות האתר | 10.12.2014 287

שתפו את החברים

2014 היתה שנה גדולה בשביל ה-EDM בכל רחבי העולם. אמנים חדשים ומוכשרים ביותר נכנסו לאור הזרקורים בסטייל שובר שיאים. הז’אנר ממשיך להגדיר את עצמו כמיינסטרים וכסגנון דומיננטי בעולם המוזיקה, ההצלחה הגדולה הזו מסוקרת בכל כלי החדשות הגדולים והמגזינים הנחשבים.

מגזין המוזיקה הנחשב “בילבורד”, הוא אחד מהאינדיקטורים המובילים להצלחתה של המוזיקה הפופולרית. וכעת כששנת 2014 מגיעה לסיומה, המגזין הכין רשימות ומצעדים לכמעט כל דבר שקשור למוזיקה- ז’אנרים, אמנים וסינגלים.

אב'יצי - "פספס את הופעתו בפסטיבל אולטרה מיאמי השנה"
אב’יצי – “פספס את הופעתו בפסטיבל אולטרה מיאמי השנה”

כמובן, שז’אנר ה-EDM לוקח חלק דומיננטי במצעדים האלה, והם מסייעים לנו לקבל רעיון מסוים של מי הם האמנים הכי מוכרים ומובילים.

לפי בילבורד, אביצ’י, אשר באופן מפתיע חווה שנה מוצלחת במיוחד, הוא אמן האלקטרוני המוביל של שנת 2014. כזכור, אביצ’י סבל מבעיות בריאות רבות הנבעו מאורח חיים תובעני ומשתיית אלכוהול. כתוצאה מכך הוא ביטל אינספור הופעות ברחבי העולם, אפילו את הופעתו בפסטיבל אולטרה מיאמי השנה. ועם זאת, חמישה שירים שלו מופיעים ברשימת שירי האלקטרוני של השנה, ואפילו אלבומו True משנת 2013 זכה במקום השלישי בקטגורית אלבומי הדאנס אלקטרוני.

Dj Snake מצא את עצמו בראש רשימת אמני אלקטרוני גם כן, בעיקר תודות לשיתוף הפעולה שלו עם ליל וויין בשיר Turn Down For What, שגם היה מקום ראשון ברשימת שירי האלקטרוני.

אחריו מופיעים ברשימת האמנים החדשים- Clean Bandit, The Chainsmokers והאמנית הקנדית היפהפיה Kiesza.

Disclosure חווה שנה מוצלחת במיוחד גם הוא, בעיקר בעקבות אלבומו המוצלח משנת 2013 – Settle. והגיע למקום הרביעי ברשימת אמני האלקטרוני המובילים.

להיטו של Clean Bandit “Rather Be” זכה לתואר הטיפוס השני הארוך ביותר, כאשר סיים במקום הרביעי אחרי טיפוס של 37 שבועות במצעד שירי האלקטרו המובילים. (!!).

ההפתעה הגדולה השנה היתה, שלא אחרת מאשר ליידי גאגא זכתה למקום השני אחרי אביצ’י ברשימת אמני האלקטרוני המובילים, ובכך עקפה את קלווין האריס, טייסטו, זד, דיויד גואטה ולמעשה כל דיג’יי אחר בעולם. מגוחך? מוצדק? תחליטו אתם.


שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם