האזינו: מוזיקה שאביצ’י הפיק לפני מותו – פורסמה.

בר מנור | 11.04.2019 4544

שתפו את החברים

הטראק שהפך לנושא של אחד מהדיונים הסוערים בתעשיית המוזיקה העולמית, סוף סוף שוחרר. עשרה ימים לפני חתימת השנה הראשונה ללא אביצ’י, המוזיקה שהפיק לצד זמר הסול, אלו בלאק, יוצאת לאור.

“הסרטון הזה זו הדרך שלנו להגיד לכם תודה על כל התמיכה והאהבה”

, כתבו צוותו הדואב של האמן.

הרשת גועשת עקב פרסומו של השיר המשותף ששוחרר לפני כחצי שעה בערוץ הפרטי של אביצ’י, אשר הלך לעולמו ב-20 באפריל האחרון. 150,000 הספיקו להאזין לצליל האחרון שהפיק השוודי, הטראק אשר זכה לשם “SOS”. מעבר לתגובות מרגשות ופידבקים מכל קצוות העולם, קונספירציות רבות מספרות על האופן בו מפיק העל חולק את אשר על ליבו דרך מילות השיר המרגש.


SOS. הצעקה שלא נשמעה?

את הסרטון, הקדישו צוות אביצ’י אשר מורכב בעיקר מאנשי שלומו וקולגות אשר לקחו חלק במסע המטורף שעבר במהלך העשור האחרון.

“אחרי שטים הלך לעולמו, עשרות אלפי מעריצים שלחו הודעות מרגשות וסיפורים אישיים לאתר של אביצ’י”

הם כתבו. בסרטון בן שתי דקות ושלושים ושמונה שניות של מוזיקה חדשה אשר לא זכינו להכיר לפני מותו, מופיעות ההודעות האישיות על גבי המסך.

“הסרטון הזה זו הדרך שלנו להגיד לכם תודה על כל התמיכה והאהבה”

, הצוות ציין.

את המלודיה המצוינת שיצר אביצ’י מלווה הקול העדין והמלטף של אלו בלאק, זמר הסול והראפר המצליח, שעבד עם אביצ’י בחודשים האחרונים לפני מותו הטראגי והמפתיע.

השיר אשר זמין לשמיעה גם בספוטיפיי ובשלל רשתות חברתיות אחרות צירף אליו את הטקסט אשר כתבו הצוות. אותו הטקסט נחתם בהזמנת מעריצי אביצ’י להכנס לאתר הרשמי של היוצר ולכתוב או לקרוא אחד מתוך אלפי המכתבים אשר נכתבו כהספד, אות הוקרה או כמכתב התמודדות עם האובדן.

בעוד שהמוזיקה האמוציונלית מהדהדת ברחבי עשרות אלפי רמקולים בעוד שמילים אלו נכתבות, קולו של אביצ’י, המורשת והתרומה האדירה שלו לתעשיית המוזיקה האלקטרונית העולמית תשאר לנצח בליבנו.

קראו עוד על: ,

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם