לנוחיותך שירות לקוחות : 07-777-84449 בימים א-ה בשעות 10:00 - 20:30 או צור קשר

המגזין

די ג'יי אביצ'י (AVICII): "אפסיק להופיע בסוף שנת 2016"

די ג'יי אביצ'י (AVICII): "אפסיק להופיע בסוף שנת 2016"

בר מנור

29 במרץ 2016

לכל התגובות

יש שיגידו שגדלו על צליליו, יש כאלו שלקחו חלק בהופעות שלו בישראל ובחו"ל, ויש אפילו כאלה שיגידו שהם התחילו את הקריירה המוזיקאלית שלהם בהשראתו:
בהודעה מרגשת ומפורטת שכתב Avicii בעמוד האישי ב- Facebook החליט לחתום את הקריירה המוזיקאלית שלו, והכריז כי זה יהיה סיבוב ההופעות האחרון שלו.

"לפני שבועיים נסעתי ברחבי ארצות הברית יחד עם חברי והצוות שלי, רק כדי לחשוב קצת על דברים בדרך חדשה", הוא כותב בעמוד שלו ומוסיף "זה באמת עזר לי להבין שאני צריך לעשות את השינוי שאני נאבק לעשות מזה תקופה. בחירותיי והקריירה שלי מעולם לא נוהלו על ידי דברים חומריים. על אף שאני אסיר תודה על כל ההזדמנויות והנוחות שההצלחה שלי אפשרה לי. אני יודע שבורכתי בכך שאני יכול לנסוע ברחבי העולם ולהופיע, אבל נותר בי מעט מדי בשביל לחיות חיים נורמליים, מאחורי האמן" כתב

Avicii הוא אותו טים ברגלינג (בן 27), מפיק ותקליטן שוודי מהמפורסמים ביותר בתחום המוזיקה האלקטרונית, אשר פרץ בסערה לתחנות הרדיו כאשר פרסם את הקטע הידוע ביותר שלו, "Levels", שבמספר ימים הפך ללהיט בינלאומי ענק.
עם מעל ל-208 מיליון האזנות חוזרות לקליפ שלו ב-Youtube, הצליח Avicii לעשות זאת בגדול ולהגשים את החלום.

משם מסלולו לפסגה היה מתוכנן היטב: "I Could Be The One" בשיתוף פעולה עם Nicky Romero הוסיף לו מעל ל-160 מיליון האזנות והצטרף לכל פלייליסט של חובב מוזיקה מעודכן, "Hey Brother" נחשב להצלחה ענקית עד היום עם 225 מיליון האזנות, "Waiting For Love" ו-"The Nights" נכנסו לראשי המצעדים וצירפו עוד כ-180 מיליון האזנות חוזרות כל אחד מהלהיטים.
אותוDJ  צעיר ואלמוני משוודיה הרחוקה הגיע בשנת 2010 למקום ה- 39 ברשימת "100 ה-S'DJ הטובים ביותר" על פי המגזין הנחשק "DJ MAG", שנתיים לאחר מכן תפס את מקומו בשלישייה המובילה בתחום, וכל שנה מאז שמו הוזכר בכל עשירייה ראשונה של המגזין.

All Rights Reserved © – www.Facebook.com/BenMizPhoto בן מזרחי | צלם סטילס

Posted by Megatickets.co.il on Tuesday, September 10, 2013

"לכל המוזיקאים והאמנים שסייעו לי להתפתח מוזיקלית ואישית. הרשימה ארוכה אבל אין אחד שעבדתי איתו ולא למדתי ממנו משהו. תודה שנתתם לי להגשים כל כך הרבה מהחלומות שלי. לנצח אהיה אסיר תודה על שחוויתי והשגתי כל כך הרבה, בעזרת הצוות שמסביבי ומעריצי האהובים. תודה לכל עמיתיי בתעשייה, על שבנו תנועה חדשה שלקחה את העולם בסערה והתמזל מזלי להיות ממש במרכזה. תודה לכל שותפיי לאור השנים, שהאמינו במה שיצרתי ורצו לקחת את עבודתי ולתת לה נוכחות בינלאומית"
הודה האמן.

ל- Avicii  השפעות רבות על המוזיקה האלקטרונית, הוא הוציא 2 אלבומי אולפן: "True" ו- "Stories" אשר היו לאלבומים בעלי הצלחה גלובלית ענקית, DJ Kygo טוען כי בזכותו החל ליצור מוזיקת EDM.
הוא ביקר בישראל פעמיים להופעות שנהפכו ל-Sold Out תוך זמן קצר, והוא עתיד להופיע לכאורה בפעם האחרונה בארץ בחודש יולי הקרוב, וכפי שציין בהודעתו: "לעולם לא אאבד את האחיזה במוזיקה, אבל החלטתי שסיבוב ההופעות של 2016 יהיה האחרון שלי..בואו נגרום להם להסתיים בבום."!

השנה הכריז Avicii כי יוציא את האלבום השלישי שלו, אך לאור הפרישה הלא צפויה אין לדעת מה יעלה בגורלו: "יש בי צד שאומר 'לעולם אל תאמר לעולם לא', יתכן שעוד אחזור, אבל לא כרגע". סיכם Avicii,
וצירף אל הפוסט הוויראלי מספר טלפון אליו יוכלו לשלוח מעריצים הודעות.

נסיים בהקדשה אישית לשיר שניגן ב-UMF  האחרון:

הפעם האחרונה כש- Avicii נחת בארץ נראת ככה