סרט דוקומנטרי על אביצ'י צפוי לצאת ב-2023

Nelly Weissfeld | 3.10.2021 2219

שתפו את החברים

סרט דוקומנטרי חדש על המפיק והדיג'יי המנוח אביצ'י עומד לצאת בשנת 2023.
הסרט בא לתאר "אמן שהגדיר תקופה שלמה ושינה את עולם המוזיקה לנצח. מבט אינטימי מקרוב על ההצלחה המטורפת והמאבק שלו להתמודד עם הלחץ."
הסרט החדש יכלול צילומים שלא נראו מעולם וראיונות עם האיש שמאחורי המוזיקה, כמו כן גם עם משפחתו, חבריו הקרובים והקולגות.

"המטרה שלי זה לספק פרספקטיבה חדשה וכנה על האמן אביצ'י ועל החיים של טים." מספר הנריק בורמן, במאי הסרט. אני רוצה שזה יהיה סרט שיפתיע את הקהל  ויערער על דימויו של האמן השבדי והבינלאומי הגדול ביותר כיום, ובאותו הזמן, ישפוך אור על מה שהמוזיקה שלו היתה בשביל כל כך הרבה אנשים."

זהו לא הסרט הראשון על הכוכב השבדי המנוח. בשנת 2017 שוחרר הסרט Avicii: True Stories בבימויו של לבן ציקורישווילי. הסרט כלל את הסיפור של טים, כל הדרך מהבית של הוריו בסטוקהולם ועד לשיא הקריירה שלו. כל מי שצפה בו (ומי שלא, מומלץ מאוד!), יכול היה להבין את הקושי של האמן ואת המאבקים הפנימיים שהוא היה נתון להם.

כזכור, טים ברגלינג נמצא ללא רוח חיים בחדר המלון שלו בעיר מוסקט שבעומאן ב-20 באפריל, 2018 בהיותו בן 28 בלבד. סיבת המוות שנקבעה היתה איבוד דם כתוצאה מחתכים של בקבוק יין. מותו הטראגי והלא צפוי של האמן היכה גלים ברחבי העולם ונתן במה לשיח על בריאות הנפש וחשיבותה. מאז מותו, משפחתו הקימה קרן לזכרו בשם "הקרן של טים ברגלינג" אשר מתמקדת בנושאי בריאות הנפש אך גם שינויי אקלים, שימור מינים בהכחדה ועוד.

כרגע אין מידע נוסף לגבי תאריך השחרור המדויק של הסרט והכותרת שלו.

תמונה ראשית: Sean Eriksson

 

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם