חצי שנה מאז האובדן: משפחתו של אביצ’י מחליטה מה לעשות עם רכושו

בר מנור | 8.10.2018 7900

שתפו את החברים

לאחר שמפיק הענק משוודיה הלך לעולמו באפריל האחרון, משפחתו של המנוח החליטה למכור את אחוזתו המפוארת בהוליווד אשר הוערכה בשווי מרקיע שחקים של כ-17,500,000$. את פסנתרו של האמן, בו הולחנו כמה מהלהיטים הגדולים ביותר שידע עולם המוסיקה בשנים האחרונות, הוחלט לשמר במוזיאון שוודי בסטוקהולם ששמו טרם פורסם.

מותו הטרגי של אחד מהמפיקים המוצלחים ביותר בעשור האחרון, טים ברלינג הידוע בכינויו אביצ’י, הותיר חלל ענק במעריציו ובתעשיית ה-EDM ככלל. חמישה חודשים לאחר שנמצא ללא רוח חיים בחדר מסתורי בעומאן, משפחתו של היוצר החלה בתהליך שיקומי שפרטיו לא מרבים להחשף בפני כלי התקשורת.

מספר ימים לאחר הידיעה המפתיעה, נקטעה חוסר הוודאות ששרתה על הציבור והוחלפה בכאב צורב. המשפחה שלחה הצהרה רשמית לתקשורת בה היא טענה ברמיזה שהתחלפה גם היא, והפכה לעובדה- הכוכב החליט לשים קץ לחייו. חמישה חודשים מאוחר יותר, המשפחה החליטה להציע את ביתו המפואר של האמן למכירה. בסרט תיעודי שפורסם לאחר מותו, ” Avicii: True Stories ” ששוחרר ב-2017, סופר כי ביתו היה למקלט של הדייג’י המפורסם, בו היה מבלה את רוב שעות הפנאי המועטות שלו.

שלוש שנים לפני יציאתו של הסרט לאקרנים, שנת 2014, הייתה השנה בו רכש את האחוזה מפילת-הלסתות שהייתה בבעלותו של המעצב המפורסם ברונו מסקולו. באותה תקופה הנכס הזוהר שהשתרע על כ-650 מטר רבוע, הוערך בשווי של כ-16,000,000$. נכון להיום, מדובר בסכום שנאמד על כ- 60,000,000 ₪. לאחר מותו של טים ברלינג, הועלה ערכה של האחוזה במיליון וחצי דולר נוספים, השווים לארבעה מיליוני שקלים שצורפו למחיר הסופי. לפני כשבוע, המשפחה מכרה את האחוזה בעלת 7 חדרי השינה בסכום עתק של כ- 17,500,000$.

עניין רגיש נוסף בו עסקה המשפחה היה עתידו של הפסנתר המיתולוגי בו ניגן אביצ’י את מיטב יצירותיו. ככל הנראה על פי החלטת המשפחה, הוחלט כי כלי הנגינה המפורסם מחברת “סטיינווי” האמריקאית ישתכן במוזיאון בסטוקהולם, ששמו טרם פורסם לציבור.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם