מרגש: משפחתו של אביצ’י מקימה קרן לזכרו

Nelly Pavlovna | 28.03.2019 3332

שתפו את החברים

במשך 28 שנות חייו הקצרות, אביצ’י, או בשמו האמיתי – טים ברגלינג תמיד שאף לעשות שינוי. המוזיקה שלו נגעה בליבם של מיליוני מעריצים ומעריצות ברחבי העולם ופעולות הצדקה שלו גייסו מיליוני דולרים על מנת להילחם ברעב ובאיידס ברחבי תבל. אנשים רבים הרגישו את האובדן שלו בעקבות התאבדותו באפריל של שנת 2018, ומשפחתו עשתה המון על מנת לשמור על זכרו. היום, הודיעה משפחתו כי הם מקימים את “קרן טים ברגלינג” על מנת לדאוג שהתשוקה שלו לתרום לסביבה תמשיך להתקיים.

“טים רצה לעשות שינוי, מסרה המשפחה בהצהרה לעיתונות. “הקמת קרן בשמו זו הדרך שלנו לכבד את הזכרון שלו ולהמשיך לפעול ברוחו.”

הקרן של טים ברגלינג תחל עם התמקדות בנושאים כגון בריאות הנפש ומניעת התאבדות, אך בהמשך צפויות גם יוזמות של שינויי אקלים, הגנה על זני בעלי חיים בסכנת הכחדה וכמו כן הגנה על הטבע והסביבה. הקרן אמורה לפעול במטרות שכבר הושקו במדינת הולדתו של אביצ’י – שבדיה, אך גם מעבר.

נזכיר כי בתאריך ה-20 לאפריל, 2018 דיג’יי ומפיק העל השבדי אביצ’י, הלך לעולמו בעקבות התאבדות על ידי שברי זכוכית בחדר מלון במוסקט, עומאן בעת ששהה במקום בחופשה פרטית (כך על פי דיווחים בעולם)

העולם כולו הזדעזע ממותו של המפיק האהוב בגיל כה צעיר – 28 בלבד.
אמנים בכל רחבי העולם הביעו את התנחומים שלהם על מותו הבלתי צפוי, מחוות כגון הכנסייה באוטרכט הולנד שניגנה את שיריו בפעמונים, הדגל הענק שמעריצים הניפו לזכרו בפסטיבל טומורולנד, מסיבות רחוב בשבדיה עם שיריו ועוד רבות אחרות התרחשו בכל רחבי תבל.

פטירתו של אביצ’י הביאה את נושא בריאות הנפש לכותרות יותר מאי פעם. אמנים ברחבי העולם הבינו כי זהו עניין בריאותי לכל דבר והחלו לתת לכך חשיבות רבה יותר.

סיבובי הופעות, חשיפה לציבור והחיים בצל התקשורת הם חלק בלתי נפרד מהקריירה בתור דיג’יי\מפיק
\זמר\שחקן וכו’, אך אורח חיים שכזה הוא תובעני מאוד ולחוץ, מה שהופך אנשים לרגישים יותר לפיתויים שבסופו של דבר עלולים לפגוע בהם עוד יותר.

אמנים רבים בזמן האחרון הבינו כי אין להתעלם מנושא בריאות הנפש והחליטו לקחת הפסקה או להוריד הילוך – הארדוול, ג’סטין ביבר ודדסמאוס בניהם.

אמנם לא נשמע יותר מוזיקה חדשה מטים ברגלינג, אבל המורשת שלו והערכים שהוא דגל הם, יישארו איתנו לנצח.

קראו עוד על: ,

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם