תערוכה לכבוד אביצ’י תיפתח בסטוקהולם בשנת 2021

Nelly Pavlovna | 1.07.2020 2389

שתפו את החברים

בשורות מרגשות למעריצים הנאמנים של אביצ’י.
תערוכה מיוחדת המוקדשת כולה למפיק ולדיג’יי המנוח אביצ’י עומדת להיפתח בעיר סטוקהולם בתחילת שנת 2021.
המוזיאון המיוחד ייפתח כמחווה מיוחדת לכוכב השבדי שכבש את העולם עם המנגינות הייחודיות שלו ובאופן טראגי, התאבד בשנת 2018 בהיותו בן 28 בלבד.

השם של התערוכה יהיה Avicii Experience והיא תכלול הפעלות אינטראקטיביות אשר יעקבו אחר הקריירה המוזיקלית שלו שהחלה בחדר השינה שלו אצל ההורים בסטוקהולם ועד להצלחה הגלובלית המטורפת והפיכתו לאחד מכוכבי המוזיקה האלקטרונית הגדולים בעולם.
בתערוכה תמצאו מבחר פרטי מזכרת מהכוכב השבדי, תמונות שלא נראו מעולם, סרטונים ואפילו מוזיקה שעוד לא שוחררה כמו למשל גרסא מיוחדת של הלהיט הבלתי נשכח, Levels. המוזיאון אף מבטיח הצצה לתהליך היצירתי של אביצ’י שבעזרתו הוא הפיק את כל המוזיקה המדהימה שלו.

“התערוכה תקרב את המבקרים לאמן אביצ’י ולאדם טים ברגלינג.”

נמסר בהצהרה לעיתונות. “הקהל ילך בעקבות המסע היצירתי של טים מחנון מוזיקלי מתבודד לאמן בעל שם עולמי. מחדר השינה שלו מתקופת ילדותו ועד לאולפן בלוס אנג’לס, היכן שהלהיטים הגדולים נוצרו.”
Avicii Experience הולך להיות חלק ממתחם חדש בסטוקהולם בשם Space המוקדש כולו למוזיקה, גיימינג ויצירת תוכן. חלק מההכנסות ייתרמו לקרן טים ברגלינג, אשר הוקמה על ידי הוריו של אביצ’י לאחר מותו

הקרן, על שמו האמיתי של אביצ’י, מתעסקת בהעלאת מודעות וגיוס תרומות לנושאים רבים אשר היו חשובים לטים אך בעיקר בבריאות הנפש ומניעת התאבדות.

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם