אביצ'י

רשמי: תאריך יציאה לביוגרפיה של אביצ’י

Nelly Weissfeld | 18.04.2021 2157

שתפו את החברים

בשורות מרגשות לכל המעריצים של הדיג’יי והמפיק השבדי המנוח – אביצ’י.
האוטוביוגרפיה הרשמית של האמן, בשמו האמיתי טים ברגלינג, הולכת לצאת כבר בסתיו הקרוב, ה-16 לנובמבר, 2021 ותקרא: Tim: The Official Biography of Avicii.

הספר נכתב על ידי העיתונאי החוקר, השבדי, עטור הפרסים – מונס מוססון ומספר על הילדות של טים, הקריירה המצליחה ולבסוף, מותו הטראגי בגיל 28 בלבד. “הספר מצייר תמונה כנה של טים והחיפושים שלו בחיים, באופן שלא מסיט מהקשיים שאיתם הוא התמודד.” כך נכתב בהצהרה לעיתונות.
המטרה של מוססון היתה לתאר אדם שהיה לו חזון מוזיקלי ושהמלודיות שלו הפכו אותו לאהוב בכל רחבי העולם. על כן, הסופר נסע למקומות רבים כמו מיאמי, לוס אנג’לס, איביזה ועוד, על מנת לעקוב אחרי ההצלחה של המפיק והדרך שלו לתהילה בעולם המוזיקה האלקטרונית.

הספר אושר על ידו משפחתו של טים וכל הרווחים ממנו יועברו לקרן שנוסדה על ידי הוריו של אביצ’י לאחר מותו – Tim Bergling Foundation. הקרן עוסקת בבריאות הנפש אך גם בעוד נושאים שהיו חשובים למפיק, בין היתר, שינויי אקלים, איכות הסביבה ועוד. התאריך המדובר הוא כמובן לגרסא בשפה האנגלית ועדין לא ידוע מתי יצא התרגום העברי לספר.

ואם כבר באביצ’י עסקינן, נציין גם שיום השנה למותו חל ב-20 לאפריל. בדיוק לפני שלוש שנים, האמן השבדי המצליח שם קץ לחייו בבית מלון בעיר מוסקאט שבעומאן והשאיר מיליוני מעריצים ברחבי העולם המומים וכואבים. סיבת המוות אשר דווחה בעיתונות היתה איבוד דם כתוצאה מחתכים.

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על: ,

שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם