השריפות באוסטרליה: התגובות של הדיג’יים לא איחרו לבוא

Nelly Pavlovna | 10.01.2020 3331

שתפו את החברים

המצב באוסטרליה שובר את הלב. קילומטרים על גבי קילומטרים של יערות שנשרפים, חצי מיליארד חיות שנהרגו, מאות בתים הרוסים, לפחות 20 בני אדם נהרגו ושעדין נחשבים נעדרים. החום הכבד במדינה הביא לאסון כבד משלא היה כמותו וכעת אחרי חודשים ארוכים של שריפות, העולם מתחיל להפנות את תשומת ליבו למתרחש בחלק הדרומי של כדור הארץ.

בין אלה נמנים גם כוכבים בתעשיית המוזיקה האלקטרונית, מפיקים מובילים כגון סטיב איוקי, דיויד גואטה, דון דיאבלו, אליסון וונדרלנד וכו’ מעודדים אנשים לתרום ולעזור במשבר הנוראי דרך הפלטפורמות שלהם. בין אם זה באמצעות הופעות, סחורה או קריאה לתרום, המפיקים מפצירים בקהל המעריצים שלהם לסייע, שום סכום אינו נמוך או גבוה מדי.

שואטוק שיתף את הפוסט הבא:
“זה בלתי יאומן לראות למה כדור הארץ הזה הופך. שינויי האקלים זה לא בדיחה אבל זה נראה שכולנו מסתכלים לכיוון השני כשמגיע הזמן לעשות שינויים מהותיים. אנחנו צריכים לשנות את הדרך שבה אנחנו חיים ואוכלים בשביל להציל את כדור הארץ על מנת שבני אדם וחיות לא יצטרכו לסבול כך. עשו את השינוי בעצמכם בגלל שאף אחד לא יעשה את זה בשבילכם! בבקשה תתרמו בכל דרך שבה אתם יכולים לעזור.”

המפיקה האוסטרלית אליסון וונדרלנד כתבה גם היא:
“הייתי בהפסקה מהאינטרנט אבל כאוסטרלית אני לא יכולה להתעלם מהשריפות שמתרחשות. זה שובר לי את הלב. אלה השריפות הגרועות והגדולות ביותר בהיסטוריה שלנו. הם נוגעים כמעט בכל מדינה [אוסטרליה מחולקת למדינות כמו בארצות הברית]. כבר חודשים שיש עננת עשן מעל העיר שלי סידני. כל כך הרבה אנשים מאבדים את בתיהם וחייהם וגם חיות הבר המקומיות (כחצי מיליארד חיות נהרגו). 100% מכל הרווחים של ינואר בחנות שלי ילכו למען עזרה לארגונים ב- NSW ו- VIC. אני מקווה שזה יעזור.”

גם אתם יכולים לעזור ולתרום לאוסטרליה, בלינק הבא תוכלו למצוא קישורים לארגונים השונים שתוכלו לתרום להם: https://www.businessinsider.com.au/australia-bushfires-donate-2020-1

עוד כוכבים פרסמו את התמיכה שלהם:

View this post on Instagram

I’m so proud and honoured to be an Australian. I come from one of the most beautiful countries in the world, but unfortunately my home state of NSW has now been declared a State of Emergency. Hundreds of bushfires have wreaked havoc down under where temperatures soar as high as 50 °C / 122 °F. Many have lost lives, tens of thousands have been evacuated from their homes and our wildlife has suffered unimaginable loss throughout the country. The fight against our burning landscape depends on thousands of brave and selfless volunteers giving their all to battle the blazes on the frontlines. If you would like to help, please donate to the NSW Rural Fire Service by visiting the link in my bio.

A post shared by Timmy Trumpet (@timmytrumpet) on

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.


שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם