אסוט

עצוב: פסטיבל ASOT 1000 בהולנד מבוטל

Nelly Weissfeld | 19.08.2021 2064

שתפו את החברים

רק לפני שבועיים התקיים לו אחד האירועים הכי גדולים שנראו מאז פרוץ מגפת הקורונה – פסטיבל לולפלוזה בשיקאגו. האירוע אירח כ-385,000 אלף איש על פני ארבעה ימים והאושר של הרייברים על חזרתם של הפסטיבלים היה בלתי מתואר.

לרוע המזל, באירופה הקרובה הדברים נראים אחרת לגמרי והפסטיבלים הגדולים הם עדין חלום רחוק.

פסטיבל A State of Trance המפורסם של אגדת הטראנס ההולנדי ארמין ואן ביורן עמד להתקיים השנה בחודש ספטמבר ולחגוג את יום הולדתה ה-1,000 של תוכנית הרדיו המפורסמת הנושאת את אותו השם.

האירוע אמור היה להתקיים במקור בחודש פברואר 2021 אך כמובן נדחה. כעת מתברר שגם בחודש ספטמבר הקרוב לא יהיה שום סיכוי לארח את המאורע.

ממשלת הולנד הכריזה כי היא מאריכה את ההגבלות וכי שום פסטיבל לא יתקיים עד לתאריך ה-20 לספטמבר, כאשר אז יינתנו הנחיות נוספות תלוי המצב. כזכור, בחודש יוני האחרון ממשלת הולנד הכריזה כי הכל עומד להיפתח וכך חזרו להם המועדונים והפסטיבלים למדינה. עם זאת, כעבור שבועיים בלבד, הממשלה החליטה לחזור בה מההחלטה משום שהווירוס החל להתפשט ו-7,000 מקרים חדשים ביום נספרו.

וכך, הולנד, אשר נחשבת לבירת מסיבות אירופאית ולמעצמת פסטיבלים עולמית, נותרה שוממת וריקה בחודשי הקיץ.

ארמין ואן ביורן פרסם את ההודעה הבאה ברשתות החברתיות:

“משפחת טראנס יקרה, הרגע קיבלתי את החדשות שממשלת הולנד החליטה להאריך את ההגבלות על האירועים. אני עצוב מאוד שאירועי אסוט 1,000 לא יוכלו להתקיים בספטמבר. אני מרגיש מובס, שכן חיכיתי מאוד לראות שוב את כולכם על רחבת האירועים. אבל בואו נשמור על חיוביות. אני לא יכולים ולא נשמור 1,000 פרקים של אסוט ללא ציון. אנחנו נחגוג את ציון הדרך העצום הזה ביחד ב- 18 ו-19 בפברואר, 2022. אני מקווה לראות את כולכם בשנה הבאה ביארבורס, אוטרכט!”

על אף הביטול, אירועי אסוט בערים מוסקבה שברוסיה וקראקוב שבפולין לא ייפגעו וימשיכו כמתוכנן.

לכרטיסים ומידע כנסו לכאן.

 

תמונה: פייסבוק

 

 

 

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.


שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם