חשבתם שמצדה הוא לוקיישן משוגע לרייב? Aly&Fila מעיפים את הפירמידות באוויר.

צוות האתר | 8.08.2015 438

שתפו את החברים

אם המשפחה תכננה טיול שורשים, בא לכם לראות את ישראל מזווית אחרת או שסתם חשבתם על לקפוץ לחומוס פול במצריים בזמן הקרוב, כדאי מאוד שתעשו זה בספטמבר, כי אתם פשוט לא תאמינו מה Aly & Fila הולכים לעשות שם..
High like pyramids! freemason: טוב אז אולי השורה הזאת שייכת הפעם ל-DVBBS, אבל לא תאמינו איך הצמד המפורסם הולך לחגוג את הפרק ה-400 בתוכנית הרדיו המצליחה שלהם.
התוכנית או יותר נכון הסט שיסגור את המאייה הרביעית של הפרקים בתוכנית, הולך להתנגן, איך לא, במקום אולי החשוב ביותר של ההיסטוריה המצרית, ואם זה לא מספיק אז גם באחד מ-7 נפלאות תבל, הפירמידות הענקיות והמפורסמות של המזרח התיכון.

Spasibo #moscow amazing crowd and an amazing festival!! Let’s bring #fsoe450 to Russia. On the way now to St Petersburg!

Posted by Aly & Fila on Saturday, July 11, 2015

מראיונות שונים שהתרחשו עם הכוכבים לאחר שחרור הבשורה לתקשורת, נאמר מהשניים כי הם מתכננים לקהל הפתעות שונות, למופע שיתרחש ככל הנראה ב-11 לספטמבר, צוות האתר מנחש כי יכול להיות שהשניים יזמינו את Armin van buuren כאורח כבוד, זאת לאחר שהופיעו מספר פעמים בתוכניות סיכום של 50 ו- 100 פרקים בסדרות השונות של “state of trance”, התוכנית שאותה מוביל כבר במשך שנים וזוכה עימה בעשרות פרסים.

הצמד הצעיר מורכב מאלי ופאדי בני ה-26, אך העובדה הזו אינה מפריעה להם לזכות במקום של כבוד בהיכל התהילה של סגנון הטראנס ומסיבות הטבע בכל עבר, שכן הם קיבלו  לאחרונה את המקום הרביעי מתוך 250 אמני הטראנס הטובים ביותר מכל רחבי העולם, במצעד ונחשב כאחד מהאמנים המצליחים והמובילים שמצריים הפיקה בעשורים האחרונים.

השניים גם קיבלו מקום מכובד במגזין DJ MAG, בוא הם קיבלו את התא ה-28 במאה הטובים בעולם לשנת 2014.
הקולות ל-100 הטובים ביותר לשנת 2015 כרגע בספירה, אך נאחל להם הצלחה מרובה בכל אתגר שיקבלו על עצמם.


הפסטיבל ASOT  שהתרחש בארגנטינה, גם שם הם הפציצו בסט מעולה.


מפיקים מוזיקה איכותית


שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם