מדוע אלסו חטף מטח של קללות מהמעריצים שלו?

צוות האתר | 18.06.2015 369

שתפו את החברים

אצל רובנו, מחלה שמונעת מאיתנו לעבוד מצריכה בדרך כלל טלפון קצר לבוס ואולי שינוי של תוכנית אחת או שתיים בלו”ז. אבל כשאתה אחד הדיג’יים המצליחים ביותר בעולם, ביטולים עקב מחלה גוררים אכזבה של עשרות אלפי מעריצים והפסד רב מאוד של כסף.

בסוף השבוע האחרון, התקיים פסטיבל אולטרה בדרום קוריאה בו היה אמור להופיע הדיג’יי השבדי-איטלקי המצליח אלסו. אך קרה הדבר, ואלסו חלה, לא יכל היה להופיע ונאלץ לבטל את הופעתו באולטרה קוריאה ובנוסף גם בהופעה נוספת הנקבעה לו בלאס וגאס.

כאשר הודיע על כך אלסו ברשתות החברתיות שלו, קיבל הדיג’יי מטח של ביקורות והעלבות מצד “מעריצים” אשר כעסו כי לא יכול להופיע.

אלסו בהודעה על ביטול הופעתו : צילום מסך.
אלסו בהודעה על ביטול הופעתו : צילום מסך.

אלסו ההמום, אשר נפגע מאוד מהביקורות הקשות שספג, החליט לכתוב פוסט בתגובה לכך:

“לפעמים, מסיבות מסוימות, דיג’יים לא יכולים להגיע להופעה המתוכננת שלהם. במקרה שלי, זה היה בגלל שהייתי חולה והרופא שלי ייעץ לי לא לנסוע לשום מקום. כמובן שאני מתכננן להחלים ולהמשיך את סיבוב ההופעות שלי וזה גם למה אני מודיע על הופעות חדשות. זה מאוד מעציב אותי שאתם קוראים לעצמכם “מעריצים” (חובבי מוזיקה אלקטרונית) אך ברגע שמשהו לא הולך כמו שאתם רוצים, אתם ישר מאחלים לי דברים נוראיים. למה שאני ארצה סתם לבטל הופעות אם זה דבר שמסב לי כזה תענוג?

ולכל אותם מעריצים שאיחלו לי החלמה מהירה ובריאות, אני מעריך את זה מאוד! תודה לכם על דברי הברכה ואני מתנצל שלא יכולתי להיות שם איתכם!”

דיג’יים מצליחים מנהלים אורח חיים מטורף ולפעמים מאוד לא סביר. הם נוסעים ברחבי העולם, לעיתים אף עוברים בין כמה יבשות תוך שבוע אחד, עם מעט מאוד שינה (מאחר ורוב ההופעות מתקיימות בשעות הקטנות של הלילה), תזונה לקויה והרבה מאוד לחצים.

מקרים כמו זה התרחשו בעבר אצל מפיקים גדולים אחרים כגון- ניקי רומרו, אפרוג’ק וארמין ואן ביורן אשר התעלף אחרי הופעה. אך המקרה הזכור ביותר הוא כמובן של אביצ’י אשתקד, כאשר אושפז לתקופה של כמה חודשים ונאלץ לבטל הופעות רבות, בינהם גם את פסטיבל אולטרה במיאמי.

Alesso הופיע בישראל בחווה באילת בעבר, ונתן סט מדהים שהשאיר את הקהל עם זיכרון ששווה לדבר עליו, לא הרבה יודעים אבל אלסו מפיק מוזיקה בשיתוף הפעולה עם לא פחות מהצמד Axwell Λ Ingrosso שיגיעו לישראל ב-13.8.15 !


שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם