אלן ווקר מסתכסך עם פסטיבל במקסיקו

Nelly Pavlovna | 1.12.2019 2843

שתפו את החברים

המפיק והדיג’יי הנורבגי אלן ווקר היה אמור להופיע בפסטיבל Darkwoods בטיחואנה, מקסיקו אך בצעד חריג – ביטל את השתתפותו ברגע האחרון.
בהודעה שלו למעריצים, ווקר האשים את מארגני הפסטיבל וטען כי ישנן בעיות חמורות בהפקה וכי אינו יכול להופיע בצורה הזו. אלן פירסם את הפוסט הבא בחשבון האינסטגרם שלו אך מאז הוא נמחק:

“טיחואנה! אני ציפיתי מאוד להופיע בשבילכם היום, שכן זו היתה אמורה להיות הפעם הראשונה שלי בעיר שלכם. אבל אני מצטער מאוד להודיע כי ההופעה לא עומדת להתקיים. עקב ליקויים קשים במתחם ובעיות הפקתיות חמורות שאינן בשליטתנו, לצערי ביטול ההופעה היתה האפשרות היחידה שלנו. אני מתנצל מאוד בפני המעריצים על כל אי הנוחות שנגרמה בעקבות זאת ואני מבטיח שאני אחזור לטיחואנה בקרוב!”

עם זאת, הפסטיבל לא נשאר חייב ופרסם הודעת תגובה חריפה וחדה על דבר ביטולו של המפיק.

“הנהלת פסטיבל דארקוודס מתגאה בהפקת פסטיבלי EDM מהמדרגה הראשונה. דארקוודס הוא חלק מהעיר הנהדרת טיחואנה כבר 5 שנים וכל שנה התעלתה על הקודמת. עמדנו בכל הציפיות, תשלומים ודרישות ושהועלו בכל החוזים בעבר עם המפיקים הגדולים ביותר בעולם אשר כוללים אך לא מוגבלים ל – דיפלו, מרשמלו, סטיב איוקי, דאש ברלין וכו’. אנחנו מכחישים בתוקף כל האשמה שטוענת כי היו לנו ליקויים ובעיות הפקתיות חמורות במתחם שלנו. מנגד, יש לנו הוכחה כי הטיסה הפרטית שלך מלאס ווגאס לטיחואנה בוטלה עוד לפני שצוות הניהול שלך הגיע לבדוק את הדרישות. ההחלטה המפתיעה הזו שנעשתה ללא כל תקשורת עם הצוות שלך היא מצב מצער בשביל פסטיבל דארקוודס והמעריצים הנאמנים שלו. הם עזבו לפתע את המתחם בלי שום הסבר וחתכו כל ניסיון התקשרות איתם. בשם פסטיבל דארקוודס אנחנו מתנצלים מאוד בפני כל המעריצים שלנו על האירוע המצער הזה. אנחנו נספק כל סוג של הוכחה בשביל להראות שהמקרה הזה לא היה בשליטתנו.
שהמוזיקה תאחד אותנו!”

הפסטיבל כלל הופעות נוספות של מפיקי על כגון רובן דה רונד, זומבוי וולנטינו קאן, אשר לא הביעו שום אכזבה מההפקה ומהניהול של האירוע וכולם ניגנו כמתוכנן.
אז מה בעצם קרה שם? נמשיך לעדכן.

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על: ,

שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם