לנוחיותך שירות לקוחות : 07-777-84449 בימים א-ה בשעות 10:00 - 20:30 או צור קשר

המגזין

מתוק כדבש: סיכום ההופעה של Afrojack בישראל!

מתוק כדבש: סיכום ההופעה של Afrojack בישראל!

בר מנור

25 בספטמבר 2015

לכל התגובות

לאחר שנה וחצי של המתנה ממושכת, הוא שב אלינו באחת מין ההפקות הנוצצות ביותר שראינו בזמן האחרון בישראל: במרכזו של פסטיבל יונידאנס שלקח חלק ביום שלישי האחרון, ניצח לו Afrojack על קונצרט אלקטרוני כחול-לבן ענק ממדים, ויחד עם חבריו ללייבל האישי ולסצנה העולמית, הצליח להעיף את הקהל לשמיים ולהראות לנו איך באמת חוגגים שנה עברית חדשה, סיכום האירוע מהשטח מפי בר מנור חוזר.

"אתם חבר'ה, פשוט מטורפים…אני רציני לחלוטין, אני אמור לעלות עכשיו על המטוס ולטוס להופעה הבאה שלי, אבל אתם פשוט מטורפים ישראל!"
בבשורה הזו בחר Afrojack לסכם את אחד מהסטים הטובים ביותר שנשמעו בארץ בשנה האחרונה, אבל לפני שנגיע לחלק הזה, בואו נחזור כמה שעות אחורה.

BY Yosi Mamia | www.yosimamia.com

Posted by Megatickets.co.il on Monday, September 21, 2015

רוב ארוחות החג נפתחות רשמית כאשר בן משפחה רחוק פותח צנצנת דבש וטובל בתוכה פלח של תפוח אדום עם איזו בדיחת קרש צולעת בצד…אבל לא כך היו נראים הדברים הפעם.
כל הנוכחים בפארק הירקון ביום שלישי האחרון, לא ישכחו איך הם חגגו את השנה העברית החדשה בתל-אביב, שהעלתה גיצים כאשר Afrojack וחבריו לסצנה הציתו אווירה עוצרת נשימה בעיר הגדולה.

כשהשמש היוקדת שוקעת על העיר הגדולה, המדשאות של פארק הירקון מעולם לא נראו טוב יותר.
לאחר תקופה לא קצרה אשר עברה על הקהל הצמא למעט מצליליו של המאסטרו האלקטרוני ומותג הענק,  אפשר לומר שהופעה הזו עוררה סנסציה ענקית בקרבם.
לקראת השעה 18:30 הקהל הישראלי החל למלא את מתחם ההופעה, מיקום מעניין שנבחר במיוחד לפסטיבל.
לאלו מבנינו שרגילים לביתן 1 או לגני התערוכה בתור הבית החם של הפקות הענק מסגנון זה, הורגש שינוי מרענן ובעיקר מעניין, ולומר את האמת? אני לא חושב שזו הייתה טעות, אלא גיוון מעולה שנתן צבע אחר להופעה פנטסטית.

BY Yosi Mamia | www.yosimamia.com

Posted by Megatickets.co.il on Monday, September 21, 2015

את המתכנסים הראשונים בפארק הירוק קיבל בשמחה DJ מקומי,Yuval Zach, אשר התמקם לו בעמדה עם סט פתיחה קליל ועשיר בבסים, סט ראשוני שהגיש הנציג המיתולוגי של האומן 17, הצליח לבנות אווירה תוססת במקום.

מיד אחריו, עלו Jetfire בסט חגיגי לראש השנה שנפתח יחד עם "Cream" של Tujamo & Danny Avila.
כוכבי הסט ביצעו סט מרשים מאוד, עתיר בקטעים שהשתלבו בתוכו והיו לא פחות ממצוינים.
"Bollywood"ו- "Rave After Rave" האגדי של W&W היו רק חלק מפליי-ליסט אימתני שהעמידו ההרכב על הבמה, יחד עם שיתוף הפעולה שלהם עם Authenix שהוליד את הקטע "Yalem", הצליחו האמנים לתת שואו מיוחד ותשובה מעולה להופעה שהכינה קרקע יציבה להולנדי שהגיע מיד אחרי, לא לפני שקינחו את הסט:
"Tel Aviv are you still alive? Who is ready for the final countdown with us? Put your hands in the air!" צעק ניקולאס ומיד לאחר מכן הושמע ברמקולים רי-מיקס אדיר לאחר מין השירים הטובים ביותר שידעה תעשיית הקולנוע, "The Final Countdown" של Europe, המוכר לנו מסדרתה סרטים המפורסמת "רוקי".
"Jetfire" היו תשובה מעולה להופעה מחממת ואיכותית, והם הכינו קרקע יציבה וטובה להולנדי שעלה מיד אחרי.

BY Yosi Mamia | www.yosimamia.com

Posted by Megatickets.co.il on Monday, September 21, 2015

Apster, שהיה הנציג הראשון מהלייבל של Afrojack שעלה לבמה התל-אביבית, הצליח להפוך את ההתלהבות האדירה שיצרו Jetfire לרייב עצום כשצעק בהתלהבות:
"Hello Tel Aviv my name is Apster make some Noise! ", הטראק שצבע את הסט מההתחלה שלו לא איחר לבוא, "Parade" של Jewelz & spark, העיף את המקום באוויר ויחד עם "Get Down For That"  הבייבי הטרי יחסית של היוצר, Apster  הצליח ליצור חגיגה אמתית במקום, זה היה נראה כאילו הוא והקהל הישראלי הוא חיבור שהיה נועד לקרות.

Bobby Burns לא איחר לבוא אחריו, ועלה בשעה 21:00 כמופע מכין לסטאר הגדול של הערב.
הוא הביא מקצב בסגנון מעט מיושן לטעמי, אך אחרי פתיחה מעט צולעת ואילמת הוא הצליח להתחבר לקהל הישראלי עם כמה טראקים טובים, הכימיה בינו לבין הקהל לא הייתה השיא של הערב, אך אפשר היה להרגיש במהלך כל הסט שהוא מביא משהו מעט אחר, סטייל מיוחד משלו, צליל שנע בין רטרו לטכנו המעורב בנגיעות עכשוויות , והעניק למופע שלו הרבה מאוד "גרוביות" שאי אפשר לקחת ממנו.
הסט שלו היה מוצף בבסים, דבר שחלק מין הקהל התאהב בו והחלק השני מצא את הזמן שלו לנוח לפני שהאגדה ההולנדית עלתה לפלטות.
לאחר סט מעניין של שעה, סמול טוק קטן שהכין את השטח לקראת ירידתו מהבמה, נוגן הקטע הטוב ביותר שהפיק לדעתי, סיום מעולה עם "Satellites" שנוצר בשיתוף עם Hannah Robinson ועשה הרבה רעש.

כמה דקות של ציפייה שהתמלאו להן באווירה מתוחה מאוד, רקדניות בתלבושות זוהרות על הבמה ומסכי ענק שהציגו מראות מדהימים של להבות בצבעים, נקטעו כאשר החושך נפל במקום וברקע הושמעה מנגינה מסתורית.
השעה הייתה 22:10, כאשר נכתב על המסכים: "I think its time to let you know.." Afrojack שקפץ לעמדה וניפץ לרסיסים את האווירה העכורה, תפס את המיקרופון וצעק:
" Tel Aviv.. Tel Aviv Tel Aviv … What's Up!? Its so much  fun to come back again,", והוסיף גם כמה מילים לחג: Happy new year everybody! Are you ready for some Afrojack?!""
הקהל שלא הצליח להשתלט על עצמו נשאב לפצצת האנרגיה ההולנדית, שפתח עם רי-מיקס נחמד וקצר לקטע המדהים שלו Ten Feet Tall, וכמה שירי מיינסטרים מהירים, דרופים מעולים וקטעי קישור מקצועיים על סף המושלמים.
תותחי אש וזיקוקים עפו לכל עבר בזמן שבמסכים נראה עבודת הפקה מדהימה של צילום ועריכה המראה מה שהאמן עושה בכל רגע על רקע מעניין אחר בשידור חי.

BY Yosi Mamia | www.yosimamia.com

Posted by Megatickets.co.il on Monday, September 21, 2015

ועל החלק הזה דווקא כן צריך להיתקע- אצל Afrojack קיים הכישרון המטורף שכבר מתחיל להעלם אט אט מהסצנה, הכישרון לשלב  וסנכרן כ"כ הרבה שירים וקטעים בזמן כה קצוב וקצר בצורה חלקה ומושלמת.
הוא מצליח לייצר אווירה כ"כ מרעישה ועוצמתית סביבו דרך רי-מיקסים ועריכות אישיות שלו ושל חברים מהקולגה, צרפו לאלו כמה  מאש-אפים מעולים והנה לכם אמן מקורי, כישרוני, מקפיץ ואנרגטי, בעל סטים מדהימים עם אופי מורכב וצבעוני- וזהו בדיוק סגנון ההופעה שלו.

נדמה כאילו Afrojack התאים לטירוף הישראלי בכל רמ"ח איבריו.
הקשר שלו עם הקהל היה כ"כ טוב, עד כדי כך שהוא הציג לנו תמונה נדירה בליגה של הגדולים.
הוא לקח את המיקרופון ואמר: "חברים בואו ניקח הפסקה קצרה, אני מביט על השורות הראשונות ורואה אנשים מתווכחים ואולי אפילו דוחפים אחד את השני.. באנו להנות מהמוזיקה לא לריב, אם אתם מסכימים איתי אני רוצה שתרימו ידיים גבוה לאוויר עכשיו!" אני לא מדבר על הפן המוסרי שבו כמובן הוא קיבל 100 מבחינתי לפחות, אלא גם על האכפתיות ועל הכריזמה שההולנדי הזה משדר לקהל שלו, מעבר לכישרון עצום יש בו את אחד מהכישורים שצריך כל DJ בהופעות חיות: האופציה להשפיע על הקהל שלך, והוא עשה זאת מעולה כאשר הוא נתן לקהל שלו לשיר בתוך ההופעה, תקשר עם הקהל, "שיחק" איתם, התרגש, שר, חגג ונהנה איתם. רואים שאת מה שהוא עושה, הוא באמת עושה מאהבה.
"ישראל אתם הקהל הכי טוב שראיתי כל השנה!" הוא פלט באמצע ההופעה, וכל מילה מיותרת.

BY Yosi Mamia | www.yosimamia.com

Posted by Megatickets.co.il on Monday, September 21, 2015

הסט שארך שעתיים הכיל בתוכו המון אלמנטים וקטעים נוספים כמו: מחווה ענקית לטריו המפורק Swedish House Mafia"- Afrojack" נתן לקהל להתרגש בעת ששרו  "Who's Gonna Save The World", המון זיקוקים, תותחי אש ועשן בצבעים, ובעיקר- חשיפות של יצירות חדשות, בין היתר רימיקס חדש שלו ושל Hardwell, עריכה אישית חדשה שלו לדימיטרי וגאס ולייק מייק, חשיפה של הלהיט החדש שעל פי דבריו נוגן לראשונה בישראל "!SummerThing", "Turn Up The Speakers"  וגם "Hey Mama" שהפך לחגיגות נפרדות משל עצמן בתוך ההופעה ועוד אלף חוויות אישיות וקטנות של כל אחד ואחד מכם שנכח שם.

לקראת סיום הסט הארוך והמפרגן של האמן, ניגן האמן את הקטע המיתולוגי שלו, אחד מהמשמעותיים בקריירה שלו, רי-מיקס אדיר של "Take Over Control" שלווה עם תותחי קונפטי אדירים והמילים
""Thank you Israel נפרסו על המסכים הגדולים בצעי הדגל הלאומי.

שניה לפני הסוף נחזור להתחלה.
כשהוא נפרד מאתנו לשלום, עולה על המטוס הפרטי וטס להרים מדינה אחרת על הרגליים, הוא אומר:
"אתם חבר'ה, פשוט מטורפים…אני רציני לחלוטין, אני אמור לעלות עכשיו על המטוס ולטוס להופעה הבאה שלי, אבל אתם פשוט מטורפים ישראל!" ובשורה הזו בחר Afrojack לסכם את אחד מהסטים הטובים ביותר שנשמעו בישראל בשנה האחרונה .

חברת "Megatickets", אני ואתם נתראה בהופעה הבאה, ועד אז- אנו מאחלים לכם שנה טובה (נתראה ברייב הבא) !

BY Yosi Mamia | www.yosimamia.com

Posted by Megatickets.co.il on Monday, September 21, 2015