קורונה: המפיק פאבו מ- Above & Beyond חלה בנגיף

Nelly Pavlovna | 26.03.2020 2867

שתפו את החברים

ווירוס הקורונה הנוראי לא פוסח על עולם המוזיקה האלקטרונית וכעת נודע שהמפיק הפיני פאבו סיליאמקי מהרכב הטראנס הוותיק Above & Beyond נדבק גם הוא במחלה.
הוא הודיע לעולם את הבשורה המרה באמצעות שידור אינסטגרם לייב, בו גם פירט על איך הוא כנראה נדבק.
פאבו מספר שהוא החל להרגיש רע וכאשר פנה לעזרה, קיבל את האבחנה משני רופאים שונים שאישרו כי הוא אכן חלה במחלת ה-COVID 19 הנגרמת מווירוס הקורונה, הוא טוען כי לא יכל לעשות את הבדיקה מאחר והוא לא אושפז, אך הרופאים אכן אישרו זאת בעקבות התסמינים. המפיק סיפר שהוא היה בבאלי, אינדונזיה כאשר הלך למעסה אשר השתעל ללא הפסקה וזמן קצר לאחר מכן הוא החל להרגיש את הסימפטומים, כרגע הוא נמצא ביום ה-12 לתסמינים.
פאבו מסביר שהוא חווה כאבי חזה חזקים שאותם הוא מנסה להרגיע על ידי תרגילי נשימה אינטנסיביים, “קמתי בחמש בבוקר וחשבתי שאני מקבל התקף לב”.
בנוסף, הוא מנסה להתמודד עם חום בלתי צפוי שבא והולך בכל כמה שעות. המפיק משתדל לעשות כמה שיותר מדיטציה על מנת לא לתת לפחד להשתלט על המחשבות שלו.
פאבו מודה לכל הרופאים, האחיות והמתנדבים המסורים שעוזרים לכל הרבה חולים, תוך כדי סיכון עצמי עצום, הוא מדגיש את החשיבות של מערכת בריאות ממלכתית שמצילה חיים בכל רחבי העולם.
במהלך הלייבסטרים פאבו הראה לצופים את פסנתר הווינטג’ היפהפה בביתו ואף ניגן כמה מנגינות.
ומה הוא עושה בשביל לרומם את הרוח? פורטנייט! מסתבר שפאבו הוא מעריץ מושבע של המשחק (שם משתמש POS313).

Above & Beyond הם אחד מהרכבי הטראנס הידועים ביותר העולם. חברי ההרכב הם פאבו סיליאמקי, ג’ונו גראנט וטוני מקגינס. השלושה נמצאים כבר שנים בטופ של מוזיקת הטראנס באמצעות לייבל העל שלהם – אנג’ונה ותוכנית הרדיו המצליחה Group Therapy. בין הלהיטים הגדולים שלהם תמצאו את Sun & Moon, We’re All We Need, Counting Down the Days ועוד רבים אחרים.
הם היו מועמדים פעמיים לפרס הגראמי להקלטת הדאנס הטובה ביותר בשנים 2016 עם We’re All We Need ובשנת 2018 עם Northern Soul.

החלמה מהירה ורק בריאות!

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.


שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם