“זה לא הגיל – זה התרגיל”: הילד שהפך ל-DJ מצליח בגיל 9!

צוות האתר | 8.06.2015 216

שתפו את החברים

במקום מחברת תביאו לפטופ, ובמקום גלידה תנו לו אוזניות: אם תעיינו במגזיני מוזיקה בזמן הקרוב, כנראה שלא מעט יזכירו את שמו של John Anthony, ה-DJ שהעיף את הקהל באוויר בפסטיבל ה”SMF” האמריקאי יחד עם Tiesto , Armin van buuren וSkrillex- , אז איפה הקאץ’ אתם שואלים? התשובה פשוטה, הוא רק בכיתה ג’.

הרבה מאוד ילדים יעדיפו ללכת לשחק כדורגל עם חבריהם לאחר הלימודים, או לראות תוכנית טלוויזיה טובה עם כוס שוקו חם, רק שמשהו אחר מתניע את John הצעיר, וזו היא אהבה  אמיתית למקצוע.

השקעה, רצינות והתמדה, הם אלו העקרונות אשר הביאו אותו בסופ”ש האחרון לנגן מול אלפי אנשים בפסטיבל ה-“summer music festival” השנתי בפלורידה.
בין סט למיקס הדיגיי John Anthony, נוהג גם לשחק כדורגל וגולף עם חבריו, ובין היתר לנגן ולהמשיך לטפח את התחביב שלו במועדון הלילה בפלורידה המנוהל על ידי אביו, שם הוא מופיע בקביעות.

מנגן מול אלפי אנשים
מנגן מול אלפי אנשים

זו היא לא הפעם הראשונה שJohn נותן show על העמדה הראשית של הפסטיבל.
הוא הופיע גם בשנה הקודמת, וגם זאתי שקדמה לה, אך זו לא הייתה נקודת השיא בקריירה בת השלוש שנים שלו: בשנת 2012, ג’ון היה הופעה המחממת העיקרית של ההופעה של סטיב אוקי!

John Anthony הצעיר קיבל מחמאות רבות מהקולגות  Tiesto ו-Skrillex, שהופיעו איתו באותו יום בפסטיבל.
Armin ההולנדי שהגיע ביום שלמחרת להופעה בפסטיבל, על מנת לסגור אותו בחגיגה כמו שרק הוא יודע, הוסיף גם הוא ביטחון עצמי לצוציק המוכשר, שנתן סט ארוך ואיכותי בפסטיבל.

חוץ מלפסטיבל האמריקאי, Armin יגיע גם לישראל, ויופיע בתל אביב (שימו לב, מיקום ההופעה עבר לאזור תל אביב, זאת לאחר הוראות ביטחוניות אשר ניתנו מגוף סמכות בישראל), בפסטיבל טראנס ענק יחד עם החברים מהסצנה.


שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם