5 שוברי הרחבות שאנחנו הכי מתגעגעים אליהם: חלק ב’

בר מנור | 13.03.2021 2238

שתפו את החברים

החזרה המיוחלת לשגרה קרובה מתמיד, ותהיה גדולה מאי פעם- לקראת הרייבים שמחכים לנו בהמשך- שלחנו בשנית את כתבנו, בר מנור, להזכר בפסקול של העידן שקדם למגיפה. הפעם, יהיו אלו הלהיטים של טימי טראמפט, קשמיר, אביצ’י ועוד שלל יוצרים כישרוניים שהפכו לילות שגרתיים לרגעים היפים בחיינו.

Timmy Trumpet & Savage – Freaks:

שובר הרחבות של שנת 2014 חי ובועט גם כמעט 7 שנים אחרי שהגיח לעולם. בסרטון המורכב מתמונות נדירות של טימי טראמפט בעידן שקדם למשקפיים והכובע המסורתיים, תוכלו לראות רק טעימה קטנטונת מכמות האירועים שהתלקחו ברגע שהטראק הזה נשמע ברחבה, אבל אם הייתם ברייב בחייכם- אני יותר מבטוח שתזכרו בו ממש עכשיו.

Avicii – Levels

ברגעים האלו מטומורולנד 2011 (שמצליחים לרגש כל פעם מחדש) אי אפשר להתעלם מרוח החיים הכובשת והעוצמתית של השוודי כאשר הוא מנגן לראשונה את הלהיט הבין-לאומי שפרץ את המחסום שבין התעשייה המתפתחת למיינסטרים. בעייני,הטראק הנוסטלגי הזה ללנצח יהיה אחד משוברי הרחבות הגדולים שהיו בהיסטוריה של המוזיקה האלקטרונית.

KSHMR – Wildcard feat. Sidnie Tipton

הבייבי של קשמיר משנת 2016 ואחד מאבני הדרך החשובות בדרך של האמריקאי לפסגה. עשרות מיליוני אנשים הספיקו להחשף לאחד מהטראקים שהפכו את קשמיר למותג אהוב ושחקן מרכזי בסצינה. הסרטון הבא הוא פיסה קטנה מהטירוף ששרר בבמה המרכזית של טומרולנד- 3 שנים אחרי שיצא לאור.

Ran-D – Zombie

אני בטוח שבלילה שההולנדי סיים להפיק את הרימיקס האגדי ללהקת רוק אירית משנות ה-90, הוא מעלם לא דמיין את ההיקפים אליהם הוא יגדל. אותה הופעה אנרגטית משנת 2016 (שהייתה אחת מהשנים החשובות לעולם המוזיקה האלקטרונית), ממחישה רק דוגמה קטנה אחת למקומות העוצמתיים שהגרסה הזו הגיעה.

R3hab & Headhunterz – Won’t Stop Rocking

החזרה הדרמטית של אגדת ההארדסטייל לבמות בשנת 2017 הובילה להמשך הקריירה המפוארת של המותג המפורסם. אחד מהצלילים שלרקעם צעד לבמה בחזרתו הרשמית שהתרחשה ב-דפקון 1, היה ” Won’t Stop Rocking”. אותו קולאב מטורף משנת 2015 שנוצר לצד R3hab, נחשב אז וגם היום, לקולאב מרענן שאנחנו לא יכולים להתאפק עד שישבור את הרחבה הישראלית בשנית.

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם