7 טיפים מהירים שיעזרו לכם במכירת הכרטיסים לאירוע שלכם 

שחר שמואלי

שחר שמואלי

שחר שמואלי, יזם אינטרנטי ונושם מדיה דיגיטלית. עוסק בענף הכרטיסים בישראל משנת 2011. מוזמנים לפנות לשאול נוספות במייל: shahar@megatickets.co.il

אספנו 7 טיפים מהירים שיעזרו לכם למקסם את מכירת הכרטיסים לאירוע הקרוב שלכם, אם מדובר בכנס או באירוע מוזיקה או ספורט הכללים הללו רלוונטים גם לכם:

  1. תיהיו ברורים על מה האירוע – ספקו את שמות האמנים שיופיעו ופרטו עליהם, את ז'אנר וסגנון המוזיקה כך שאם יש אנשים שלא מכירים את האמן עצמו תהיה להם הזדמנות להבין על מה מדובר.
  2. תיהיו ברורים למה כדאי לאנשים לרכוש כרטיסים מראש – האם הם נכנסים מהר יותר לאולם? משלמים פחות מהמחיר בדלתות? האם האירוע צפוי להיות SOLD OUT ? ככל שתיתנו להם יותר סיבות לרכוש מראש כך תמקסמו את המכירה של האירוע.
  3. תוודאו שהמכירה המוקדמת היא זולה יותר מהמחיר בדלתות – אם המחיר שלכם ביום האירוע בדלתות יהיה זהה או זול יותר מהמכירה המוקדמת אתם פשוט תפגעו במכירות שלכם ואנשים פשוט לא יגיעו לאירוע.
  4. הציעו כמה שלבי מכירה מוקדמת – כשאתם פוחים את המכירה תציגו את דרגות המחיר השונות, לדוגמא – 100 כרטיסים ראשונים ימכרו במחיר של 55 שקלים, לאחר מכן 100 כרטיסים ימכרו במחיר של 75, ה-100 האחרונים ימכרו ב95 שקלים. כשאתם מציגים שלבי הכרטיסים לקהל שמעוניין לרכוש אתם תחזקו את המכירות המוקדמות שלכם, בנוסף תלמדו איזה מחיר מושך את הכי הרבה מכירות לאירוע שלכם.
  5. אל תורידו את מחירי הכרטיסים אחרי שפתחתם מכירה – אם אתם עושים את זה אתם פוגעים לעצמכם במומנט המכירה, הלקוחות שרכשו כבר יתעצבנו עליכם ולא יגיעו יותר. במקום זאת תתחילו מהמחיר הנמוך ביותר ותעלו ככל שהמכירות והביקוש גדל.
  6. תוודאו שהקישור לאתר המכירה מופיע בכל מקום – תוודאו שאתם מפרסמים את הלינק למכירה בכל דרך אפשרית, בפייסבוק, באינסטגרם, באתר האינטרנט שלכם בפליירים המודפסים – כך תבטיחו שיהיו לכם מכירות 24/7.
  7. השתדלו לצאת עם האירוע מוקדם ככל האפשר – אנחנו ממליצים לצאת עם האירוע לפחות חודשיים מראש ולייצר מסה של מכירות שתוביל את האירוע שלכם ל SOLD OUT

אם יש לכם עוד שאלות אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר והצוות שלנו ישמח לעזור לכם להגיע למקסימום תוצאות במכירת הכרטיסים שלכם עם מערכת למכירת כרטיסים מתקדמת ביותר 

שחר שמואלי

שחר שמואלי

שחר שמואלי, יזם אינטרנטי ונושם מדיה דיגיטלית. עוסק בענף הכרטיסים בישראל משנת 2011. מוזמנים לפנות לשאול נוספות במייל: shahar@megatickets.co.il

צריכים עזרה עם מכירת כרטיסים?

בואו נפיג את החשש ביחד, אנחנו נלווה אתכם מרגע השקת הטיזרים ועד סריקת הכרטיסים ביום המופע. דברו איתנו עכשיו -