אולטרה מיוזיק פסטיבל – כל מה שרצית לדעת !

צוות האתר | 17.11.2014 778

שתפו את החברים

פסטיבלי מוזיקה המוניים זו אחת התופעות המעניינות ביותר בשנים האחרונות.
מיליוני צעירים מכל רחבי העולם- מהודו עד לשבדיה, נוהרים בהמוניהם, להתאסף במיקום כלשהו בעולם ולחגוג את החופש ואת קיומה של המוזיקה האלקטרונית.
הצעירים כבר לא מסתפקים במסיבות צנועות במדינות שלהם והם מחפשים משהו ענק, גרנדיוזי, מושקע ומלהיב. וכזה הוא פסטיבל האולטרה.

-2014 השתתפו בפסטיבל לא פחות מ-150,000 משתתפים מלמעלה מ-125 מדינות ברחבי העולם!
ב-2014 השתתפו בפסטיבל לא פחות מ-150,000 משתתפים מלמעלה מ-125 מדינות ברחבי העולם!

“פסטיבל האולטרה” הוא למעשה מעצמה עולמית החולשת על תשע מדינות בחמש יבשות שונות בעולם.

בואנוס איירס, קרואטיה, יפן, איביזה, צ’ילה, דרום אפריקה, מיאמי, דרום קוריאה וברזיל, כל אלה חולקים ביניהם את חווית פסטיבל האולטרה.

בתחילת דרכם, אולטרה הפיקו אירועים אלקטרוניים בדרום מיאמי, פלורידה שבארה”ב. בשנת 1999 יצא לדרך פסטיבל האולטרה מיאמי, והשנה הוא חגג את יום הולדתו ה-15.

אולטרה היו החלוצים שהחליטו לשדר למעל 15 מיליון מאזינים ברחבי העולם, שידור רדיו חי של סטים נבחרים מהפסטיבל, ולהעביר את החוויה הייחודית גם למי שלא התמזל מזלו להשתתף בפסטיבל עצמו.

פסטיבל הדגל של אימפריית האולטרה הוא ללא ספק האירוע של מיאמי, והשנה, לרגל חגיגות יום הולדתו, הוא התקיים בשני סופי שבוע במרץ, ומשך מספר עצום של 330,000 משתתפים, אשר באו ליהנות משמש, חופים זהובים וממוזיקה מדהימה.

בפסטיבל היו שבע במות שונות, אשר כללו, חוץ מהבמה המרכזית והגדולה שבה ניגנו כל הדיג’יים המובלים בסצינה, גם במה של תוכנית הרדיו המפורסמת של ארמין ואן ביורן   A State of Trance והמפיק האגדי קארל קוקס וחברים. הליין אפ בשנת 2014 כלל את כל הדיג’יים המובילים: ארמין ואן ביורן, הארדוול, דיויד גואטה, Above&byond, סטיב איוקי, אלסו, אפרוג’ק והרשימה נמשכת.

 relationship goals:

relationship goals:

השנה, היו בפסטיבל גם לא מעט דרמות. הנסיך השבדי חובב האלכוהול, אביצ’י נאלץ לבטל את הופעתו מסיבת “מחלה”, בהמשך נודע כי הוא נאלץ להיכנס לניתוח חירום של הוצאת התוספתן וטיפול בשלפוחית השתן. הדיג’יי היהודי קנדי יואל צימרמרן, או כפי שמכנים אותו- דדמאוס, נקרא להחליפו. בסט שלו, דדמאוס ניגן את השיר הידוע של אביצ’י Levels ספק אם למחוות תרגיש טוב וספק אם למחוות “חתיכת אלכוהוליסט דפוק”, מי שעוקב קצת אחרי העקיצות ואופיו המתגרה של דדמאוס, יטה יותר לכיוון האפשרות השניה. העקיצות של דדמאוס המשיכו גם לשירו של גריקס- animals ואפילו גררו ריב טוויטר עם טייסטו. בהחלט לא משעמם באולטרה.

בשביל מסורבי הויזה למניהם, או כאלה שלא רוצים לקרוע את הכיס, הפסטיבל השני המצליח ביותר של אולטרה הוא “אולטרה אירופה”, והוא מתקיים בעיר ספליט שבקרואטיה. שלא כמו במיאמי שבו הפסטיבל מתקיים בפארק לאומי, הפסטיבל בקרואטיה נמצא באיצטדיון וכולל גם מסיבת בריכה מטורפת אחרי הפסטיבל עצמו. ב-2014 השתתפו בפסטיבל לא פחות מ-150,000 משתתפים מלמעלה מ-125 מדינות ברחבי העולם! אולטרה אירופה נתן קפיצה ענקית מאשתקד, שבה השתתפו כ-103,000 איש, ועם הצמיחה המטורפת של סצינת ה-EDM בחבי העולם והפסטיבלים ההמוניים, אנחנו צופים קפיצה מסיבית של האולטרה גם השנה.

אהבתם את האייטם? עקבו אחרינו עכשיו >>

שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם