טומורולנד ברזיל

האם טומורולנד יתקיים בתאילנד?

Nelly Weissfeld | 31.03.2024

שתפו את החברים

האם פסטיבל המוזיקה האלקטרונית הנודע בעולם יקים שלוחה באחת מהמדינות המתוירות ביותר במזרח? השאלה הזאת היתה נושא חם בתעשיית המוזיקה בשבוע האחרון וזה החל מהודעה של לא אחר מאשר הדובר הממשלתי של תאילנד. בידיעה שפורסמה באתר חדשות תאילנדי באנגלית, פורסם כי צ'אי ווצ'רונקה מסר שהפסטיבל הנודע מגיע לתאילנד ב- 2026 והוא יתקיים שם במשך 10 שנים. הידיעה הסעירה כמובן את קהל המעריצים של הפסטיבל, שכן מה יותר טוב מאירוע במדינה שבה סוף סוף לא נקפא באוהלים שלנו בלילה? אבל, כנראה שהשמחה היתה מוקדמת מדי. הדוברת הרשמית של פסטיבל טומורולנד, דבי ווילמסון, נאלצה לקטוע את השמועות.

"לטומורולנד יש התעניינות גוברת בתאילנד והאפשרות של קיום פסטיבל במדינה נשקלת ברצינות… בשלב הזה, אין עדין שום אישור סופי על אירוע שיתקיים שם."

בחודש הבא, צפוי המייסד שותף של טומורולנד, מיכאל בירס, לתת הרצאה ב- IMS IBIZA ויתכן שנוכל לקבל אז פרטים נוספים.

אז כן, היא לא אישרה אך גם לא שללה אפשרות שהאירוע הנוצץ אי פעם יגיעה למדינה שכל כך אהובה על הישראלים. אם אכן יקרה הדבר, זה יהיה צעד נוסף בגלובליזציה המטורפת של טומורולנד והפעם הראשונה שהוא יקיים אירוע במזרח הרחוק. נזכיר, כי לאירוע יש שלוחות מסביב לעולם והצמיחה שלו היא בלתי נמנעת. בין השנים 2013-2015, התקיימו מהדורות ה-TOMORROWWORLD בארצות הברית אך הן הופסקו. טומורולנד ברזיל התקיים בשנים 2015-2016 ואז חזר עם קאמבק יפה בשנה שעברה. טומורולנד חורף מתקיים מאז שנת 2019 באלפים הצרפתים ונחשב להצלחה גדולה ולאחד מאירועי החורף הנודעים בעולם.

מהדורת הדגל של טומורולנד תתקיים על פני שני סופי השבוע האחרונים של חודש יולי, בתאריכים 19-21 ו- 26-28 במשכנם הקבוע ב- DE SCHORRE אשר בעיירה הבלגית בום. הפסטיבל צפוי לארח כ- 400,000 מבקרים מיותר מ-200 מדינות שונות. ערכת הנושא השנה היא LIFE שהוא למעשה הקדימון למהדורת ELIXIR OF LIFE  משנת 2016.

כל הכרטיסים הרגילים לטומורולנד בלגיה הם סולד אאוט אך עדין ניתן להירשם לחבילות מגה טיקטס.

 

 

נושמים מוזיקה אלקטרונית?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.
מכורים ממש? הצטרפו לקהילת הרייברים של ישראל

קראו עוד על:

שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם