טומורולנד 2023

תפתחו יומנים: ההרשמה לטומורולנד מתחילה מחר!

Nelly Weissfeld | 5.12.2023

שתפו את החברים

פסטיבל המוזיקה האלקטרונית המפורסם בעולם תופס תאוצה בהכנות למהדורת הקיץ. רוצים להיות שם? אלה הם הפרטים.

ההרשמה לרכישת הכרטיסים של טומורולנד בלגיה תחל ביום רביעי, ה-6 לדצמבר, 2023. משום מה ובשונה לשנים הקודמות, השעה המדויקת עדין לא פורסמה אך השמועה אומרת כי זה אמור להתחיל באזור 15:00 שעון בלגיה (תוכלו להתעדכן ברשתות החברתיות של טומורולנד).

על מנת להירשם, אתם צריכים חשבון משתמש באתר הרשמי של טומורולנד, לכן וודאו כי אתם עושים זאת לפני ה-6 לדצמבר.
20 הראשונים מכל מדינה שירשמו לפסטיבל, יוכלו לקבל לינק מיוחד המבטיח להם רכישה של עד ארבעה כרטיסים. מי שניסה לקנות כרטיסים בשנים הקודמות יודע – הרכישה הרגילה היא קשה מאוד והסיכויים להשיג כרטיסים רגילים ללא חבילות הם קלושים למדי. ביום ההרשמה, הפסטיבל יפרסם מידע מקיף על החבילות והמחירים על מנת שהנרשמים יתחילו לתכנן את הרכישה שלהם בחודש פברואר.

האירוע יתקיים על פני שני סופי השבוע האחרונים של חודש יולי, בתאריכים 19-21 ו- 26-28 במשכנם הקבוע ב- DE SCHORRE אשר בעיירה הבלגית בום. הפסטיבל צפוי לארח כ- 400,000 מבקרים מיותר מ-200 מדינות שונות. ערכת הנושא השנה היא LIFE שהוא למעשה הקדימון למהדורת ELIXIR OF LIFE משנת 2016.

טומורולנד 2024

כפי שהיה בשנה שעברה עם ערכת הנושא ADSCENDO , אנשי טומורולנד יוכלו לקרוא את סיפור הפנטזיה המלא מאחורי ערכת הנושא LIFE לפני שהפסטיבל יתחיל וכך להבין את המשמעות מאחורי הבמה הראשית. מידע נוסף לגבי שחרור הספר יפורסם בהמשך.
הפסטיבל החל את דרכו בשנת 2005 וכיום הוא נחשב לאירוע המוזיקה האלקטרונית המפורסם והמהולל ביותר בעולם. טומורולנד מקים מדי שנה 16 במות מרהיבות שמנגנות את כל קצוות הספקטרום של המוזיקה האלקטרונית ומארחות מאות אמנים מכל רחבי העולם.

למידע נוסף וכרטיסים
להרשמה לחבילות של מגה טיקטס

נושמים מוזיקה אלקטרונית?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.
מכורים ממש? הצטרפו לקהילת הרייברים של ישראל

קראו עוד על:

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם