לראשונה: טייסטו לא יופיע בפסטיבל אולטרה השנה

Nelly Weissfeld | 17.02.2020 3219

שתפו את החברים

בשורה עצובה למעריצים: טייסטו לא יופיע בפסטיבל אולטרה במיאמי.
בכל שנה מאז 2002, מפיק ודיג'יי העל ההולנדי טייסטו (51) הופיע בסטים מטורפים בפסטיבל אולטרה בעיר מיאמי שבארצות הברית. השנה היחידה בה לא הופיע היתה 2006 וכעת מסתבר שגם מהדורת 2020 לא תארח את המוזיקאי המוכשר.
המפיק היחיד שניגן את כמות הפעמים שטייסטו ניגן הוא קארל קוקס, אבל ניתן לומר בביטחון כי עם כל הכבוד לקוקס, החותם שטייסטו השאיר על אולטרה הוא הרבה יותר גדול.
זוהי הפעם הראשונה מזה 13 שנה שהוא אינו יופיע והוא אישר זאת בתגובות לאחד הפוסטים האחרונים שלו בחשבון האינסטגרם (ראו למטה) לאחר שהשלב השני בליין אפ של הפסטיבל פורסם ושמו אינו נכלל בו.

אז מהי בעצם הסיבה לכך שהוא אינו משתתף באחד מפסטיבלי המוזיקה האלקטרונית הגדולים ביותר בעולם? נכון לעכשיו, אין תגובה רשמית מטייסטו לגבי הסיבה האמיתית ואנחנו יכולים רק לנחש ולשער מה גרם לו לוותר על התענוג. האם מדובר בכסף? בעיות הפקתיות? או האם לאשתו הטרייה, הדוגמנית הצעירה אניקה באקס, היה יד בדבר? אין לדעת.

בכל מקרה, בין אם טייסטו משתתף או לא, הפסטיבל פרסם ליין אפ מטורף שכולל את כל המי והמה של תעשיית המוזיקה האלקטרונית. כבר עכשיו, לאחר שהשלב הראשון והשני פורסם ניתן לראות את כל הכוכבים המוכשרים ביותר, אז ניתן רק לחלום על מה שיקרה בליין אפ של השלב השלישי.
האם טייסטו ישנה את דעתו ויגיע? נחיה ונראה.
פסטיבל אולטרה מיאמי עומד להתקיים בחודש הבא בין התאריכים 20-22 במקום מושבו המיתולוגי – בייפרונט פארק במרכז העיר השמשית מיאמי.

אז מי טס?

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על: ,

שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם