הסבת מקצוע? סטיב אוקי פותח חנות חדשה!

בר מנור | 30.09.2020 2671

שתפו את החברים

לאחר שכבר פתח במהלך השנה פיצירייה, האמן לא מהסס ומנסה את מזלו גם בתקופת הקורונה, אשר לא היססה לתקוף את עולם התרבות ובייחוד את האמנים אשר מגדירים רייבים מה הם. במהלך החודשים האחרונים, היו אמנים מעטים כמו טייסטו, אוליבר הלדנס ומרטין גריקס (עליהם דיווחנו לכם לפני כחודשיים) אשר הצליחו להרים הופעות שהפכו ללהיטים אינטרנטיים.

בתקופה בה כל אמן זקוק לכסף, גם הגדולים ביותר מוצאים זמן ומנסים למצוא הכנסה צדדית או לפחות תחביב כייפי. כך, מצא עצמו סטיב אוקי האגדי מכריז על מכירת חצר עצומה שתהיה לאירוע המכירה הראשון של החנות שלו- "Cards and Coffee".

ומה יהיה שם? מה לא- קלפי פוקימון נדירים, אומנות מודרנית ועוד שלל הפתעות יחכו לעוברים והשבים אשר יקחו חלק בחגיגה. החנות תפתח לצד שני שותפים מעולם המוזיקה, כאשר השלושה לא חוששים להכריז כי מדובר באוספים ויצירות המסתכמים בסכום של כ-2,000,000 דולרים!

החנות כבר מושכת עניין רב ברשת. כבר עכשיו, השלושה מיהרו לפתוח חשבון אינסטגרם אשר מונה כעת כמעט 3000 עוקבים טרם מכירתו הראשונה, אשר תתקיים בתחילתו של חודש אוקטובר.

בחשבון הייחודי תוכלו לגלות אוספים נדירים אשר עתידים להיות מוצעים למכירה עבור הקהל הרחב ושלל הכנות אשר מתבצעות לקראת פתיחתה של החנות. בסרטון המצורף, תוכלו לראות איך החנות מתחילה לקבל את הגוון הייחודי שרק סטיב והחברים יכולים לתת לעסק.

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם