צפו: סטיב איוקי מצא פיתרון להופעה בזמן קורונה

בר מנור | 1.11.2020 2752

שתפו את החברים

האמן וחובב העוגות האגדי, סטיב איוקי, הכריז על בואו של המופע המיוחל בצל מגפת הקורונה

אף על פי שארצות הברית נחשבת לאחת מהדאגות הגדולות בעולם בכל הקשור לוירוס הקורונה, סטיב אוקי בוחר לקחת את הסיכון הגדול ולהפוך לאחד מהחלוצים בתחומו. כך, הכריז על בואו של הופעה גדולה אשר תתרחש בחניונו של מסלול מירוצים בענק בג'ורג'יה.

האירוע לו מצפים רבים, יתקיים בתאריך ה-13 בנובמבר,  כהופעת "דרייב אין"- הופעה בה מתאגדים רכבים בחניון וצופים באמן שעל במה מוגבהת מהרגיל, מתוך מכוניותיהם שלהם. הדבר היה מקובל לפני עשרות שנים, כאשר אנשים התכנסו בחניון עבור סרט המוקרן על מסך גדול במיוחד. ההסתגלות המתבקשת של אמני ה-EDM מסביב לעולם למגפה ולבירוקרטיה המלווה עימה, גרמה לשינוי כולל של הנורמות הנהוגות במתחמי הופעות חיות-אך אין ספק שזה הוא השינוי הגדול ביותר שהתרחש בה.

מדובר בסוג של הופעה לא-שגרתית כלל, שעד לפני כמה חודשים משולה לתרחיש לא-סביר ואף מגוחך. לאור ההתפתחויות בפרופורציות המגפה, המירוץ לחיסון שלא נראה באופק והתעשייה שנדמה כי מתרוקנת מכוחות נפשיים- היזם האמריקאי, שכבר הספיק לפתוח בשנה האחרונה פיצרייה ואף חנות למכירת פרטי אמנות ואספנים, מחליט לקחת את המושכות לידיים ולהכריז על הופעת דרייב-אין, הופעה שאמנים רבים נמנעים מהשתתפות בה, עקב הטענה כי "הקסם" של ההופעה פג במתכונת שכזו.

וכשזה נאמר- נכון לרגע זה, לא ידוע אם ההופעה תשודר באופן מקוון כזה או אחר. למרות זאת, ידוע כי מפיק הדאבסטפ הכישרוני "Riot Ten" יצטרף למסיבה ויהיה אורח הכבוד על הבמה של איוקי.

מיותר לציין כי האירוע עתיד להתקיים בהתאמה למגבלות הקורונה. על פי הידוע למגזין, הוראות הבטיחות באירועים אלו נוקשים וישנם רבים אשר מחייבים את הקהל להשאר ברכבים בכל עת. בהופעה זו, ככל הנראה, הבליינים יורשו לצאת מהמכוניות עימם הגיעו, אך רק במידה והם עוטים מסיכה, פרט לרגעים בהם הם אוכלים או שותים במתחם הדרייב אין.


נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם