לנוחיותך שירות לקוחות : 07-777-84449 בימים א-ה בשעות 10:00 - 20:30 או צור קשר

המגזין

תופעה: דיג'יים מתמכרים לאפליקצייה של יהודי אמריקאי

תופעה: דיג'יים מתמכרים לאפליקצייה של יהודי אמריקאי

צוות אתר

17 בינואר 2015

לכל התגובות

הרשתות החבריות שאנחנו כל כך מכורים אליהן, גרמו לתקשורת עם דיג'יים אהובים להיות קלה מתמיד. אחת מהרשתות שהביאו לקרבה הזו היא האפליקציה סנאפצ'אט.

האפליקציה מאפשרת למשתמשים לשלוח תמונות, סרטונים, הודעות וציורים לרשימה של חברים. ההודעות האלה, הידועות גם כ"סנאפס" ניתנות לצפיה למשך 10 שניות ולאחר מכן הן נמחקות לגמרי. כמובן, שקיים גם קשר יהודי והבעלים והמייסד של האפליקציה הוא יהודי אמריקאי בשם אוון שפיגל.

גאריקס בפעולה

מרטין גאריקס בפעולה

בזמן האחרון, עוד ועוד דיג'יים החלו להצטרף לאפליקציה. הם משתמשים באחת האפשרויות הנקראות "סיפור הסנאפצ'אט" וזה בעצם מאפשר להם לחלוק סנאפס שיוצרים יחד סיפור. וזה, זמין לצפיה למשך 24 שעות לכל אחד מהעוקבים שלהם.

הרכבנו יחד רשימה של די'גיים המייצרים סנאפים משעשעים ומיוחדים. מצילומי סטודיו ועד להופעות חיות, הדיג'יים מעניקים לנו הצצה למאחורי הקלעים של כמעט כל צעד שהם עושים.

אפרוג'ק, שם משתמש: Realafrojack

משתמש יחסית פעיל באפליקציה, חולק בעיקר סנאפס של הטיולים שלו. בעבר, הוא השתמש באפליקציה על מנת לתת הצצה לשירים החדשים באלבומו Forget the World.

אלסו, שם משתמש: Alesso

המפיק השבדי-איטלקי אלסו הוא משתמש פעיל במיוחד בסנאפצ'אט. הוא חולק באופן תמידי צילומים של מאחורי הקלעים של ההופעות שלו. הוא גם האמן היחיד שמציג בהופעת בכורה קליפים מלאים שלו דרך האפליקציה.

קלוין האריס, שם משתמש: Calvinharris

קלוין הוא אחד מהמצטרפים הטריים ביותר של האפליקציה. לפי הטוויטר שלו הוא מבטיח לעדכן על ידי סלפים את שגרת יומו. ואם זו דומה לתמונות שלו בקלווין קליין, אנחנו לא יכולים לחכות =)

קלווין האריס לא רוצה לעזוב את מיאמי

קלווין האריס לא רוצה לעזוב את מיאמי

 

Chuckie שם משתמש:Clydenarain

הפקות, הופעות חיות וסלפיז הן רוב הסנאפים של המפיק צ'אקי. בסיפורים שלו אפשר לראות בבירור איך נראים החיים של להפיק מוזיקה תוך כדי סיבובי הופעות.

דילון פרנסיס, שם משתמש: Dillonfrancis

דילון הוא אחד המשתמשים המשעשעים ביותר בסנפצ'אט. הוא אפילו השתמש באפליקציה כדי לחלוק קטעים מאלבום הבכורה שלו money sucks, friends rule (מקורי השם לא?) לפני שהוא שוחרר רשמית. כמו כן תוכלו לראות את דילון מפרסם סרטונים הומוריסטיים ומצחיקים למדי.

 

דילון פרנסיס בסנאפצ'אט

דילון פרנסיס בסנאפצ'אט

דיפלו, שם משתמש: Diplo

מכתיבת מוזיקה חדשה עם מייג'ור לייזר במומבאי ועד להופעות בטוקיו, סיפור הסנפצ'אט של דיפלו ייקח אתכם מסביב לעולם. אם יש דבר אחד בטוח זה, שהבחור בהחלט יודע לחיות את החיים הטובים.

אוליבר הלדנס, שם משתמש: Oliver Heldens

לחיות בדרכים, להסתובב בעולם ולהכיר מקומות חדשים ואקזוטיים. נשמע כמו חלום נכון? אז הוא בהחלט מתגשם עבור אוליבר הצעיר שבהחלט נהנה מהקריירה שלו וממה שיש לה להציע לו. בסנאפ שלו תוכלו לראות תמונות של אוליבר ממסעותיו סביב העולם, בהחלט לראות ולקנא.

סקרילקס, שם משתמש: Skrilloo

סקרילקס הוא בהחלט אחת הדמויות המעניינות והמגוונות ביותר בעולם המוזיקה האלקטרונית. בזמן האחרון הוא מקפיד להראות צילומים שלו יחד עם דיפלו באולפן. כמה מהסנאפים האחרונים שלו כללו טיזרים של שני שירים שאפילו עוד לא שוחררו! שווה מעקב.

סטיב איוקי, שם משתמש: Aokisteve

סטיב- האיש והעוגה, הוא משתמש טרי של האפליקציה. בתמונות הראשונות שלו ניתן אף לראות אותו ביחד עם אוון שפיגל, המייסד של סנפצ'אט. אם לשפוט לפי שאר הרשתות החברתיות של איוקי, אפשר לחזות שהוא יביא שגעונות חדשים אף יותר גם לרשת הזו.

טייסטו, שם משתמש: Tiesto

המפיק ההולנדי הותיק הפך להיות מכור סנפצ'אט עד כדי כך שהוא שכר מומחה סנפצ'אט שישתף סרטונים של כל הופעה גדולה שלו. בנוסף תוכלו לראות תמונות של טייסטו עם דיג'יים, צילומים ממסעותיו בעולם ועוד הרבה הפתעות נוספות.

טייסטו נהנה מכל רגע

טייסטו נהנה מכל רגע