בגיל 45: נפטר המנהל של סטיב איוקי

Nelly Weissfeld | 13.03.2020 3654

שתפו את החברים

מייקל ת'יאן, מנהלו הבריטי\בינלאומי משכבר הימים של מפיק העל האמריקאי סטיב איוקי נפטר בגיל 45.
הוא התמוטט כאשר חזר הביתה מטיול עם הכלבים שלו ביום שבת האחרון, סיבת המוות המדויקת עדין אינה ידועה לציבור.
מייקל ניהל בין השאר כוכבים כגון דיאורו וצ'יט קודס והיה שותף להצלחה הבינלאומית המסחררת של סטיב איוקי.
המנהל המוכשר סייע לבסס את הקריירה של איוקי בתור אמן EDM עולמי ומצליח על ידי קביעת סלוטים נחשקים בליין אפים של הפסטיבלים המובילים באירופה כגון טומורולנד. בנוסף, הוא סייע לו בסגירת הרזידנטים שלו באי המסיבות הנצחי איביזיה, בניהם אמנסיה בקיץ. מייקל היה גם מועמד לפרס הגראמי על העבודה שלו בסרט הדוקומנטרי של איוקי משנת 2016 – I’ll Sleep When I’m Dead (אני אשן כשאני אמות).

View this post on Instagram

Michael I miss you so much. I cant believe that you're gone. I can't come to grips that you're not there to make me laugh to make u laugh. You are my best friend. You are my partner in crime partner in everything. My day one brother. In the beginning u started managing me only cuz u were my friend first when no one gave two fucking shits about me. We were two friends figuring it out and we fucking did it Michael. We fucking did it together!!! We accomplished our dreams and goals!! Through thick and thin I couldnt imagine working with anyone else until the day I'm dead. We had so many plans so much for the future together. I owe my life and my heart and my soul to you. I'm so fucking shattered. Fuck. I fucking love u so much. I love u brother. I love u and I miss u so much. I cant say goodbye. I love u so much. I miss u beyond comprehension. There is no one like u or comes close to u my brother for life and beyond. Rest in peace and power and love my brother my best friend my partner my fucking heart. I will watch over my god daughter Luna for the rest of my life. @mtseminal

A post shared by Steve Aoki (@steveaoki) on

משפחתו פרסמה את ההצהרה הבאה:
"ההווי החם, האוהב והנדיב של מייקל השפיע על כל מי שהיה מסביבו. אנו יודעים שרבים מכם יצטרפו אלינו כאשר אנו נמשיך להוקיר את מייקל בליבנו לנצח. בזמן הזה, המשפחה שלנו מבקשת את הזמן לעכל את האובדן הטראגי והמצער באופן פרטי. מידע לגבי ההלוויה וטקס האשכבה יימסר בקרוב."

סטיב איוקי פרסם פוסט שובר לב בחשבון האינסטגרם שלו:
"מייקל אני מתגעגע אליך כל כך. אני לא מאמין שאתה לא איתנו. אני לא מצליח לעכל שאתה לא שם להצחיק אותי ושאני לא שם להצחיק אותך. אתה החבר הכי טוב שלי. אתה השותף לפשע שלי, השותף להכל. האח שלי מהיום הראשון. בהתחלה התחלת לנהל אותי רק כי היית קודם כל חבר שלי כי אף אחד לא שם עלי. היינו שני חברים שמנסים לפענח את הכל ועשינו את זה מייקל. פאקינג עשינו את זה ביחד! הגשמנו את החלומות ואת המטרות שלנו!! על כל צרה שלא תבוא, אני לא יכול לדמיין את עצמי עובד עם מישהו אחר עד יומי האחרון. היו לנו כל כך הרבה תוכניות לעתיד ביחד. אני חייב את חיי, את הנשמה שלי ואת הלב שלי לך. אני כל כך שבור. אני אוהב אותך כל כך. אני אוהבת אותך אח שלי, אוהב אותך ומתגעגע אליך כל כך. אני לא יכול להגיד שלום. אני אוהב אותך כל כך ומתגעגע אליך באופן שאי אפשר להבין. אין אף אחד כמוך או אף אחד שמתקרב אליך, אח שלי לחיים ומעבר. תנוח על משכבך, אחי, חברי הטוב, השותף שלי, הלב שלי. אני אשמור על לונה בת הסנדקאות שלי למשך שארית חיי."

מייקל ת'יאן השאיר מאחוריו את אשתו אלנה ובתם התינוקת –לונה.

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם