לא כדאי לפספס: המופע של מרטין גריקס >> החלק השני!

צוות האתר | 27.12.2014 425

שתפו את החברים

הפרק השני של הסדרה “המופע של מרטין גריקס” שוחרר אתמול ליוטיוב ונתן חשיפה בלעדית נוספת לחייו של הסופרסטאר הצעיר. מרטין, רק בן שמונה עשרה וכבר הוכיח את כשרונו ואת עמידותו בכל תנאי הסביבה התובעניים של החיים מול הזרקורים, כן חברים, הבחור רחוק מלהיות “אמן של להיט אחד”.

בפרק החדש, עוקבות המצלמות אחרי מרטין גריקס בשבוע המוזיקה באמסטרדם, הידוע גם בכינויו ADE אשר נערך מדי שנה בחודש אוקטובר. במסגרת האירועים, הנחשבים לכמעט פסטיבל בפני עצמו, נערכות עשרות מסיבות והופעות ברחבי העיר וכולן מוקדשות למוזיקה אלקטרונית למגוון סוגיה. ישנן מסיבות קטנות וישנן הופעות ענקיות המתקיימות באצטדיונים ברחבי אמסטרדם. במסגרת האירועים מוכרזים גם הדיג’יים המובילים בעולם של מגזין MAG הנחשב.

הפרק מתחיל בהכנות לקראת האירוע- ראיונות, מסיבות עיתונאים ופגישות מסביב לבירה ההולנדית. התוכנית ממשיכה בהופעות של מרטין כמעט בכל מקום אפשרי- החל מאוטובוס, למועדון ועד לאירוע הגדול באצטדיון של אמסטרדם. הפרק החדש מכיל אפילו יותר הופעות אורח מבפרק הקודם וכולל פידבקים אוהבים כמעט מכל המי והמה של העולם האלקטרוני. מלחיצות יד וחיבוקים עם ארמין ואן ביורן, דיויד גואטה וניקי רומרו, שואו משותף עם לייק מייק ועד להופעות קורעות דמעות מול המצלמה של דילון פרנסיס ואפרוג’ק, שחושפים את רגשותיהם האוהבים כלפי מרטין. “הוא הכשרון הגדול” “בחור מדהים” “לא נותן להצלחה להשפיע עליו” וכו’. נכון, קצת מתרפס, אבל עדין מעלה חיוך.

שלא תחשבו שזה נגמר רק במוזיקאים- החבר מהוליווד זאק אפרון קפץ לבקר גם כן והוא נראה מלווה את מרטין מאחורי הקלעים של ההופעות.

באחת המופעים, נראה מרטין עייף מאוד וחולה, דבר שמזכיר לנו, שלא הכל זוהר ומדהים, והחיים של הדיג’יים הגדולים אינם באמת טומורולנד אחד תמידי, אלא חיים מלחיצים ותובעניים, חיים שאין בהם הרבה חופש או שעות שינה. אנחנו מקבלים הצצה לצד האנושי והפגיע של מרטין ולהבנה כי הוא בסה”כ בן אדם, שאמנם נותן הופעות ענק לעשרות אלפי אנשים אבל הולך להקיא אחרי זה כי הוא חולה, כן, גם הם חוטפים מחלות.

מרטין גריקס וטייסטו
מרטין גריקס וטייסטו

במסגרת המופע, מרטין מקבל בכניסה דרמטית את המקום הרביעי ברשימת הדיג’יים המובילים של דיג’יי מאג ומתראיין לאחר מכן. בראיון הוא אומר כי הוא לא עשה קמפיין להעלאת המודעות לתחרות ולא שכנע אף אחד להצביע לו (“כמו דיג’יים אחרים”) קצת מצחיק שהוא אומר את זה כשהפטרונים שלו דימיטרי וגאס ולייק מייק שלחו בחורות עם לבוש מינימלי לטומורלנד על מנת לשכנע אנשים להצביע להם. אבל בהחלט רואים את הכרת התודה ואפילו את התדהמה של הילד הזה, שעד לפני שנה וחצי היה סתם תלמיד תיכון והיום כובש מצעדים, תחרויות ולמעשה את כל העולם.

אז מתי מרטין גריקס בישראל ? כל הפרטים כאן

hardwellad1


שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם