רוצים לשבת על פחית עם Tiesto ו-Martin Garrix?

צוות האתר | 10.05.2015 376

שתפו את החברים

7up עם קמפיין מעולה, מרטין וטיאסטו משחררים טראק איכותי, ואתם יכולים להעביר הופעה שלמה יחד איתם על העמדה. כול הצדדים מרווחים בפרסומת החדשה של 7up!

אם תמיד שאלתם את עצמכם, איך זה להיות Dj מפורסם אפילו רק ללילה אחד, הנה ההזדמנות שלכם: לקראת תקופת הקיץ החמה דוקטור פפר וחברת פפסי פותחים בתהליך שיווקי ענק הכולל שחרור של 4 דגמים שונים של פחיות שתייה המעוצבות עם פני האגדות ההולנדיות והלוגו המסורתי של המשקה.

הפחיות החדשות יכילו את הטעם הלימון ליים הסטנדרטי של החברה, ובנוסף טעם דובדבן חדש שאותו קיבלה הפחית של טיאסטו, והטעם הטרופי החדש גם הוא, לפחית המוקדשת למרטין גאריקס.

אז רגע, איפה אתם נכנסים לתמונה?!

כל מה שתצטרכו לעשות הוא לצלם סלפי מגניב עם חבר, הפחית והאש תג’ס “7up”,”7X7up”ו- “sweeps” ולהעלות לאינסטגרם.
חוץ מלייקים מחברים מכל העולם, תוכלו לקבל גם הודעת זכייה בטיול משוגע הכולל מפגש עם הכוכבים וחווית הופעה ייחודית בשווי של 5000$ מהחברה המפנקת.

תוכלו לקבל גם הודעת זכייה בטיול משוגע הכולל מפגש עם הכוכבים וחווית הופעה ייחודית בשווי של 5000$ מהחברה המפנקת.
תוכלו לקבל גם הודעת זכייה בטיול משוגע הכולל מפגש עם הכוכבים וחווית הופעה ייחודית בשווי של 5000$ מהחברה המפנקת.

לא זכיתם? אנחנו משערים שלא תתבאסו מהפרסים האחרים הכוללים טיסה וכרטיסים לפסטיבל EDC הקרב ובא עם החבר לסלפי, חולצות חתומות ידי ההולנדים, אוזניות והמון פחיות 7UP.

אז עד שתמצאו את החבר המושלם לתמונה, הפחית הנוצצת ביותר וכמובן המיקום הכי מתאים- קחו כמה דקות להנות מהשחרור האחרון של Martin garrix והקולגה ההולנדית גם היא, Tiesto.
“the only way is up” המפציץ, שיהיה בהצלחה לכל המתמודדים!


שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם