בשבת הקרובה זה קורה: לוסט פריקוונסיז בישראל

Alina Bikbulatov | 7.07.2021 2806

שתפו את החברים

בשבת הקרובה – לוסט פריקוונסיס מגיע לארץ לסט שקיעה חלומי במסגרת יום הולדת ה-19 של שלוותא ואנחנו כאן כדי לספר לכם יותר על המפיק הבלגי ששבר את כל המוסכמות של סצינת ה-EDM!

לאחר שבפעם האחרונה המפיק והדיג’יי הבלגי פליקס דה לאט, הידוע לרייברים בכל העולם כלוסט פריקוונסיס, ניגן בארץ בפסטיבל “קורונה סאנסט” לצד ג’ונס בלו, מי שדורג אשתקד במקום ה-21 על-ידי מגזין הדיג’ייז הנחשב בעולם – DJ Mag, חוזר לנגן בארץ בפעם השישית, והפעם – לכבוד יום הולדת ה-19 של המועדון שלוותא האגדי. 

הוא התחיל להתעניין במוסיקה האלקטרונית בגיל 12 והיה היחידי בכיתה שלו שהאזין לז’אנר האלקטרוני.
לשעבר סטודנט לכלכלה, לוסט פריקוונסיס פרץ לסצינת ה-EDM בשנת 2014 כשהיה בן 21 בלבד בזכות הסינגל המפורסם שלו “Are you with me” שקיבל מעמד פלטינום ודורג במקום הראשון במצעדים של 18 מדינות שונות.

לוסט פריקוונסיס הוא האומן הבלגי הראשון שדורג במקום הראשון בבריטניה והאומן הבלגי הראשון שכל חמשת הסינגלים הראשונים שלו דורגו במקום הראשון במצעדים הבלגיים. כיום לוסט פריקוונסיס בעל הלייבל שייסד בעצמו – “Found Frequencies”.

לוסט פריקוונסיס מגדיר את סגנון המוסיקה הייחודי שהוא מנגן כמוסיקה שאפשר להאזין לה בכל רגע נתון במהלך היום כי זה סגנון אלקטרוני שהוא רגוע ואקוסטי יותר. ללא ספק, הסגנון שהמפיק הבלגי מנגן שונה מסגנון ה-EDM הקשוח יותר שמנגנים רוב הדיג’ייז האחרים, אז מה בעצם סוד הצלחתו? לטענתו של פליקס דה לאט, הסוד להצלחתו הוא להישאר נאמנים לעצמכם ולסגנון המוסיקה הייחודי שאתם מנגנים ורוצים לחלוק עם העולם, ולעסוק במוסיקה שאתם אוהבים ומתחברים אליה.

לכל הפרטים וכרטיסים אחרונים לחצו כאן

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם