חיים בצל הקורונה: קשמיר (KSHMR)

בר מנור | 25.05.2020 2568

שתפו את החברים

טראקים חדשים, פיפא מול הכוכבים הכי גדולים ואפילו מוצא זמן כדי סתם לנשום- קשמיר מצליח למצות את אחת מהתקופות החשוכות לתעשייה עד תום, ויש מצב שהוא אפילו די נהנה מכל הסיפור.

אז איך נראים חייו של אחד מהאמנים המסקרנים, החדשניים ופורצי הגבולות של סצינת ה-EDM בתקופה הלא פשוטה? קשמיר המנוסה מראה לכל הצעירים בתעשייה איך צריך לנצל משברים כדי לצאת מחוזקים תדמיתית, נפשית ובעיקר מבוססי מחשבות קדימה, ליום שאחרי הנגיף הנורא.

זמן-אולפן

מעבר לניהולו של הלייבל המשגשג, קשמיר מוצא מספיק שלווה ומוזה בכל הבאלגן שמתרחש סביבו. כך כנראה, הוא הצליח לשחרר את הטראק החדש שלו עם ברוקס- “Voices”. הקולאב שנחשף לפני זמן קצר מאוד, מצליח למשוך סקרנות גדולה ברחבי העולם עם כמה מאות אלפים שנחשפו לטראק המשותף בשלל פלטפורמות עד כה.


עושה מהלימון לימונדה- קשמיר ממשיך להפיק בכל הכוח.

ראש בראש נגד ניקי רומרו

תופעת הפיפא העולמית לא פוסחת גם על הגדולים ביותר. ניקי רומרו ההולנדי וקשמיר האמריקאי העלו לאחרונה את מה שנראה כחלק 2 לסדרת סשנים של שעות ארוכות בקרב המשחק המפורסם. כשהם מחליפים מילים טובות ופירגונים, הם מתמודדים על הניצחונות, מתגרים אחד בשני ואפילו מצליחים לדבר על כמה נושאים מעניינים למדי.


חלק 2 בסדרה יוצא לדרך- קשמיר VS רומרו.

מתחזק את הלייבל

בין חיזוק הנפש וחיזוק התדמית, קשמיר מוצא זמן גם לפרגן לאמנים הצעירים, לחזק את המותג המוביל שלו ולפתח עוד ועוד כיווני מחשבה אפשריים ללייבל המתפתח של המפיק האגדי. שחרור רימיקסים ללהיטי עבר שיצר, חיזוק תדמית הצעירים דרך פוסטים יחודיים ולייבים שלא מפסיקים לצוץ משום מקום- קשמיר בהחלט לוקח את תקופת ההסגרים והביטולים הבלתי-פוסקים למקום חיובי מאוד, ועד שכל זה יגמר- אנחנו מקווים שהוא לא יפסיק לרגע.

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם