לנוחיותך שירות לקוחות : 07-777-84449 בימים א-ה בשעות 10:00 - 20:30 או צור קשר

המגזין

11 דברים שלא ידעתם על DJ KSHMR !

11 דברים שלא ידעתם על DJ KSHMR !

בר מנור

13 באוקטובר 2016

לכל התגובות

קצת לפני ששלושת האגדות מסצנת ה-EDM ישלבו כוחות להופעה מטורפת שתרעיד את ה-Live park מחדש, באנו לספר לכם כמה דברים שלא ידעתם על אחד מין המפיקים המוכשרים ביותר בתעשייה האלקטרונית, יש שמגדירים אותו בתור הכוכב העולה של הפרוגרסיב האוס, ויש כאלו שכבר מזמן הכתירו אותו בתור אחד מה-Dj's המשפיעים ביותר לשנת 2016.

KSHMR מתחת לזכוכית מגדלת- 10 עובדות על סיפור ההצלחה מהודו!

1. הוא הוכרז בתור הDJ- מס' 23 הטוב בעולם ברשימת 100 הטובים ביותר של מגזין DJ MAG!

KSHMR

2. בעבר, קשמיר לקח חלק מפרויקט בשם "The Cataracs" יחד עם דייוויד סינגר וין, איתו הוא יצר את הטראק המוכר והאהוב "Like a G6", שכזה לאהדה ענקית.

3. ההשראה לשם הבמה המפורסם מגיע מחבל ארץ שנקרא "קשמיר", שמאז חלוקת הודו ב-1947, מחולק בין סין, פקיסטן והודו, בינן שורר עד היום ויכוח על השליטה המרכזית בו.

KSHMR

4. בשנתו הראשונה לקריירה המוזיקאלית, 2014, טראק בשם "Burn" שנוצר יחד עם DallasK שוחרר לרשת, ומשך את תשומת ליבם של מפיקים ולייבלים רבים.
לאחר זמן מה הטראק הגיע למצעד ה-40 הטובים ביותר ב-Beatport, ובהמשך למקום ה-1.

5. פריצתו הרשמית לפסגה הגיעה ב-2015, בפסטיבל האולטרה הגרנדיוזי, שם המפיק המיתולוגי Tiesto הציג אותו בכבודו ובעצמו לקהל כשניגן את העבודה המשותפת "Secrets", היום הם הולכים לשתף פעולה בשנית!

6. בחודש מאי של השנה האחרונה, הוא שיחרר  את אלבומו הראשון "The Lion Across The Field" , אלבום EP מיוחד המשלב כמה וכמה ז'אנרים לצד מגע קל של המזרח הרחוק- אותו הוא אוהב לשלב בטראקים המפורסמים ביותר שלו.

7. הוא לקח חלק בהכנתו וכתיבתו של הטראק 'Tsunami'  מבית  DVBBS ו-  Borgeous , שלימים נהפך ללהיט ענק.

8. שנת 2016 היא "שנת מפתח" בקריירה, שכן זו הייתה השנה שבה בפעם הראשונה הופיעה על הבמה המרכזית של פסטיבל הענק טומרולנד.

9. הטראק האחרון שפרסום הוא "Invisible Children", בו שיתף פעולה עם תקליטנית אוסטרלית בשם  Tigerlily.

10. Martin Solveig,  Dzeko & Torres, Dillon Francis, Timmy Trumpet, Bassjackers , vicetone, ו- Headhunterz, אלו רק חלק מהשמות החמים בתעשייה איתם עבד, כל אלו- תוך פחות מ-3 שנות קריירה פעילה.

11. קבוצת "ravers of israel", קיבלה אמש את הכוכב בנתב"ג וארגנה לו קבלת פנים ישראלית טיפוסית, לאחר מכן כתב קשמיר בחשבון הטוויטר האישי כי מעולם לא קיבל יחס כזה במדינה אחרת. הסרטון הויראלי אצלנו: