השקט שלפני: הנחיות להופעתו של JAUZ

בר מנור | 17.11.2017 2123

שתפו את החברים

[:IW]בעוד מספר שעות יעלה לבמה אחד מהכוכבים הכי זוהרים של הפיוצ’ר בייס ואיתו יבואו גם הפקקים, בעיות החנייה והשאלה הגדולה מתי כדאי להגיע לאירוע הנכסף. מה מותר ומה אסור? מה מומלץ ומה פחות? כל התשובות ממש כאן!

1. איפה מחנים?

נושא החנייה הוא נושא כאוב לכל אלו המגיעים בימי שישי להופעות. לצערנו, הפעם לא יתקיים שירות הסעות לאירוע וכידוע לכם, לא תהיינה האפשרות להגיע באמצעות תחבורה ציבורית. לשמחתנו, המדיסון מוקף בשפע של חנייה אך שימו לב שרובו אם לא כולו- בתשלום (“חניית כחול-לבן”) ולכן יש לשים לב לשלט שבתחילת הרחוב\ בפתח החניון בו אתם חונים.

2. מתי מגיעים?

הליין אפ שהכנו הפעם גדוש במיוחד ומלא בכל טוב. כדי להספיק להינות מכל מה ששילמתם עליו יש להגיע למקום בשעה 22:30, החכמים והמנוסים יקדימו ברבע שעה.

3. מה לגבי המקום?

המקום מקורה כך שאין צורך לדאוג מפני גשמים שגם ככה לא נראים באופק. במקום לא תתקיים שמירת חפצים כך שעדיף לשמור את המעיל החדש או העקבים שממש רצית לתת שואו איתם באוטו.

4. מה לא?

אסור להכניס למתחם נוזלים באשר הם. כמו כן, אסור להכניס כמובן שאר חפצים אשר אסורים במקומות ציבוריים על פי החוק. בין היתר: נשקים משלל סוגים, חפצים חדים כמו סכין קטנה או אולר ועוד.

5. אז מה כן?

מלבד הכרטיס הדיגיטלי אותו כבר קיבלתם בעת התשלום, חובה להביא איתכם תעודת זהות על מנת שנוכל לזהות שאכן אתם הרוכשים ובנוסף לאשר את היותכם מעל גיל 18.

6. מי יופיע ומתי?

הראשון שינגן יהיה מלך האווירה, Rivero המוכשר שיפתח את הערב- מיד אחריו יעלה JAUZ לסט המרכזי והמלא שלשמו התכנסנו. לאחר מכן יגיעו Tetrix Bass שינגן B2B ל-Sex Whales ו- Dubhead, ואת האירוע יחתמו בסט משותף Mad Burgerz לצד A!nt That All.

7. ומה אם לא קניתי לפני?

מעבר לכך שפספסת את ההטבה המיוחדת שהצענו לרייברים שהקדימו לא החמצתם הרבה, תוכלו לרכוש כרטיס כניסה ב-129 ₪ בעמוד הרכישה שהכנו עבור האירוע עד השעה 20:00. נתראה בפנים!
https://megatickets.co.il/event/jauz/
[:]


שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם