פרסום ראשון: הליין אפ של Jauz נחשף

בר מנור | 12.11.2017 2000

שתפו את החברים

[:IW]במסגרת האירוע הראשון מסוגו בשותפות מלאה בין Ravers Of Israel וצוות הפקות של ליין הבייס מיוזיק המצליח- Basscamp, ינחת האמן האמריקאי המבטיח והצעיר של הסצנה האלקטרונית, Jauz.

אל הכוכב יחברו קולגות ישראליות מסגנון הטראפ וההאוס:

RIVERO

A!nt That All B2B Mad Burgerz

טריפל B2B המורכב מ- Tetrix Bass, Sex Whales ו- Dubhead!

ההופעתו הראשונה של Juaz בישראל בסוף השבוע הקרוב תתרחש במסגרת שיתוף הפעולה בין הגורמים ומסתבר כי תביא איתה עוד שלל סגנונות. בין התוכניות של האירוע הנרקם בימים אלו תוכלו למצוא לא רק את הופעת הבכורה של המפיק בישראל אלא אירוע שלם אשר יבנה גם מאמנים ישראלים. ההפקה מוסרת כי הפתעות נוספות בדרך.

בין האמנים שסגרו את הופעתם באירוע מופיע שמו של RIVERO, מין היוצרים הבודדים בישראל שחתומים בלייבל של הארדוואל שיופיע בסט מלא בהאוס ולהיטים אהובים. זו לא תהיה הפעם הראשונה של RIVERO בהפקות מסוג זה, שכן הוא חימם את ה- Bassjackers בהופעתם לפני מספר חודשים בארץ באותו מקום בדיוק וגם את Nervo בהופעתם בפסטיבל LIC שהתרחש באוגוסט האחרון.

 

עוד נראה בתכנון כי הבורגרים הזועמים, עומר אטיאס ורון שפירו יופיעו ויהיו אמונים על הטראפ יחד עם אור גילן המכונה A!nt That All
הם יצטרפו לחבריהם על העמדה ויביאו את ההתמחות הראשית שלהם להופעה: סט מלא בטראפ איכותי לצד כמה מהעבודות החדשות שלהם.
כזכור לרבים, גם הם חוזרים לסיבוב שני במדיסון לאחר שכבשו את ליבם של קהל- שוברי-המפרקות בהופעה האחרונה של ה- Bassjackers בישראל.

 

 

אור פועל מישראל וכבר מתחילת דרכו משחרר רמיקסים שזוכים להצלחה ותמיכה של אומנים חשובים כגון Arty ורבים אחרים.
אור התארח זה מכבר בתכנית הרדיו Together של Arty שמארחת באופן קבוע את האומנים הגדולים והמפורסמים בעולם. Matisse & Sadko, Audien, Alok ועוד רבים אחרים.
עם התפתחות ז’אנר הבייס בעולם A!nt That All
מביא את הסאונד החדשני והבועט לארץ עם שילוב
בין דאבסטפ אגרסיבי למלודיות מרגשות !!!

הפתעה מיוחדת נוספת שתקח חלק בליין אפ של ההופעה, הוא הטריפל B2B שמתוכנן בין
נבו ” Dubhead”, עמי ” Tetrix Bass” ו- טל “”Sex Whales.
עמי ונבו ממייסדי הבייסקאמפ ,הפקת אירועי טראפ ודאבסטאפ בישראל, זוג ממולח ששם את הבייס מיוזיק בקדמת הבמה בסצינה הישראלית, נבו בעל קסם האולד סקול והוייבים האפלים, עמי עמוס ברליסים מקוריים שדורגו בטופ בכל אתרי המכירות, וטל רוכמן, או בשם הבמה הידוע יותר “”Sex Whales, יוצר דאבסטאפ ישראלי מצליח ברחבי העולם שיגיע להופעה ראשונה בליין ההפקות של Ravers Of Israel. השלושה עומדים לבצע סט משותף, כאמור גב אל גב שיכלול את מיטב להיטי הבייס מיוזיק והדאבסטאפ.

Megatickets מזמינה אתכם לקחת חלק באירוע הפיוצ’ר האוס, דאבסטאפ והטראפ הראשון מסוגו בישראל. לרכישת כרטיס כניסה לחצו על הקישור הבא:

https://megatickets.co.il/event/jauz/[:]

קראו עוד על:

שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם