מפיקי הארדסטייל? האדהנטרז קורא לכם!

בר מנור | 28.06.2020 2365

שתפו את החברים

בצעד אמיץ וחדשני, החלוץ ההולנדי מזירת ההארדסטייל פותח את הסדנה המקצועית מבית “Art of Creation”, שתשמש בתור הפלטפורמה המקוונת הראשונה שתעניק לכם משוב ייחודי ואמיתי על הטראקים שלכם מלא אחר מאשר המלך עצמו!
אולי זו הייתה הקורונה ואולי זה פשוט שלב בחיים שמתחילים להסתכל קצת יותר רחוק, אך הדהאנטרז (Headhunterz), אולי הדמות המדוברת ביותר כיום בסצינת ההארדסטייל, מחליט למקד את כל כוחו ביצירת דור העתיד של הסצינה שנעלמה בתוך מציאות הקורונה.

“Art of Creation”- כך מכונה הלייבל הרשמי בו גם אולי יחתם דור העתיד הדהאנטרז. הפלטפורמה שנפתחת בימים אלו תעניק למשתמשיה את היכולת לשלוח טראקים ולקבל משוב אמיתי ומקצועי אשר נכתב על ידי האמן בעצמו. מעבר לכך, קבוצה של יחידי סגולה אשר ימצאו כהבטחה פוטנציאלית אמיתית- אפילו תפגש עם האמן בסשן לייב בו הוא ינחה אותם אישית, אחד על אחד, איך ליצור את הלהיט הבא. עד שזה יקרה, המאסטר-קלאס הייחודית של וילם רברגן תשלב גם את Wildstyle האגדי ואת Sound Rush הקולגות, אשר יתרמו למאמץ המשותף. ותתבסס בשלל קצוות האינטרנט בכדי להגיע לכמה שיותר מפיקים שאולי יביאו את הבשורה לתקופה השחורה שחווה הנישה המוזיקאלית.

עם ניסיון של 15 שנה על הבמות הכי גדולות בעולם, מעמד של כבוד בתעשייה ולהיטים שחצו ז’אנרים, הארדסטייל פותח את הפרויקט החדשני וזה הזמן שלכם, המפיקים הישראלים, לבוא ולתת כבוד לישראל!

לפרטים נוספים, תוכלו לגשת לאתר הבית הייחודי שנפתח עבור הפרויקט ממש כאן:
https://headhunterz.com/art-of-creation/
או לקבל יותר מידע בעמוד הפייסבוק האישי שלו
https://www.facebook.com/artofcreationofficial

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם