לנוחיותך שירות לקוחות : 07-777-84449 בימים א-ה בשעות 10:00 - 20:30 או צור קשר

המגזין

מדוע גארת' אמרי מבטל את סיבוב ההופעות לשנת 2015 ?

מדוע גארת' אמרי מבטל את סיבוב ההופעות לשנת 2015 ?

צוות אתר

7 בינואר 2015

לכל התגובות

הדיג'יי גארת' אמרי, הודיע בעמוד הפייסבוק שלו על לידתו הקרובה של תינוקת בכורה לו ולאשתו קט. התינוקת צפויה להיוולד בסביבות מרץ 2015. אמרי הודיע כי הוא החליט לא לצאת להופעות בינלאומיות יותר החל מחודש מרץ ועד סוף שנת 2015 על מנת לעזור לאשתו בתקופת ההריון והלידה ולהיות שם בשבילה ובשביל התינוקת החדשה.

הזוג מתגורר כרגע בלוס אנג'לס ולכן הופעות בארה"ב וקנדה לא יושפעו מהעניין. ההופעות היחידות באירופה יהיו בעיר מנצ'סטר שבבריטניה ופסטיבל ASOT 700 בעיר אוטרכט שבהולנד ועוד כמה הופעות קטנות.

אמרי מתרגש להפוך לאבא במשרה (כמעט) מלאה וטוען כי ינצל את הזמן הזה בשביל לעבוד על האלבום השלישי והבא שלו, "אני מתרגש לקראת האתגר של כתיבת המוזיקה הכי טובה שכתבתי עד עכשיו" הוא כותב בפוסט המאושר.

גארת' אמרי (34) הוא דיג'יי אנגלי הפעיל בתעשייה כבר למעלה מעשור. פריצת הדרך שלו היתה בשנת 2002 עם השיר Mistralאשר חובר כולו באמצעות מחשב בלבד במהלך חופשה בפרובנס, צרפת. באותה שנה פול ואן דייק ניגן אותו בפסטיבל Nature One , והשיר זכה לאהדה רבה מצד הקהל וגם מצד דיג'יים מובילים בזמנו- ארמין ואן ביורן, טייסטו ופרי קורסטן. השיר קיבל ביקורות אוהדות במגזינים מיזיק, מיקסמאג ודיג'יי מגזין. וכך למעשה בנה לו אמרי קריירת טראנס מכובדת הכולל גם בעלות על מועדונים באירופה. אמרי ידוע בתור דיג'יי שמוציא כמות מועטה של סינגלים בשנה וזאת רק מאחר ו"אני לא מסוגל להוציא משהו עד שאני לא שלם איתו" ואכן, הפרפקציוניזם משתלם, והסינגלים שהוא משחרר אינם מאכזבים את מעריציו הנאמנים.

רגע לפני האבהות, תוכלו לראות את גארת' בפעם האחרונה השנה באירופה בפסטיבל ASOT 700 ב-21 לפברואר, 2015 בעיר אוטרכט בהולנד.

הפוסט המלא:

מתוךף עמוד הפייסבוק של אמרי

מתוך עמוד הפייסבוק של אמרי