מפחי נפש: למה אריק פרידץ ביטל את כל ההופעות שלו במיאמי ?

Nelly Pavlovna | 1.04.2019 3623

שתפו את החברים

המפיק והדיג’יי השבדי האגדי אריק פרידץ (42) החליט לבטל את כל הופעותיו המתוכננות בעיר המסיבות מיאמי בארצות הברית.
בימים אלה מתקיים שבוע המוזיקה האלקטרונית במיאמי שמהלכו מתקיימות עשרות מסיבות, טקסי פרסים, וועידות וכינוסים של התעשייה. סוף השבוע אמור להיחתם עם פסטיבל אולטרה במשכנו החדש על אי וירג’יניה קי.
אריק פרידץ אמור היה לתת שלוש הופעות – פריידה במועדון הוויינווד פקטורי ושתי הופעות בפסטיבל אולטרה, כאשר אחת מהם היא B2B עם אדם באייר ביום שישי והשנייה בבמת ה- A State of Trance ביום ראשון.
אבל כפי שנודע כעת, המפיק ביטל את כל הופעותיו המתוכננות בעקבות “מצב בריאותי חמור”.

להלן ההודעה שפרסם אריק בחשבון הטוויטר שלו:

“אני מאוד מצטער, אך בעקבות מצב בריאותי חמור איני מסוגל לנסוע ולהופיע במיאמי השבוע. אני באמת מאוכזב מכך שאני צריך לפספס הופעות ובמיוחד במיאמי מאחר וזה אחד הזמנים האהובים עלי בשנה.”

בינתיים, פסטיבל אולטרה לא פרסמו שום הודעה לגבי הביטול המפתיע במדיה החברתית שלהם, אך כמובן שיצטרכו לעבוד קשה על מנת למצוא מחליף ראוי וזאת במיוחד לסט שלו ביום ראשון על במת ASOT שכן הוא מנגן ממש לפני ארמין ואן ביורן. רוב הסיכויים שה-B2B שלו עם אדם באייר ביום שישי בפסטיבל אולטרה יתקיים רק עם באייר, פרידץ היה אמור להופיע איתו בדמות ה- Cirez D שלו.

זוהי לא הפעם הראשונה שפסטיבל אולטרה נאלץ להתמודד עם מפיק על שמבטל ברגע האחרון. בשנת 2014 היה זה אביצ’י שביטל את הופעתו מסיבות בריאותיות ומר דדמאוס נקרא להחליפו במשבצת.
מבקרי אולטרה ישרדו את הביטול המפתיע, שכן רוב הסיכויים שהם לא קנו כרטיס לאולטרה רק בשביל אריק פרידץ, אך מי שבאמת התאכזב אלה המעריצים שרצו לראות אותו במועדון הווינווד פקטורי ביום חמישי, הכרטיסים לאותה הופעה היו סולד אאוט רגעים ספורים לאחר שיצאו למכירה.
המועדון הודיע כי יחזיר את הכסף על אותו היום ואף יפצה את רוכשי הכרטיסים עם כניסה חינם עד השעה 12:00 במשך שבוע. הבעיה היא שרבים קנו את הכרטיס מיד שניה ועל כן הם יתקשו לקבל את ההחזר.

אריק פרידץ הוא אחד המפיקים המוכשרים ביותר בתעשייה והוא ידוע בגיוון המוזיקלי שלו ובסגנונותיו המשתנים. לאריק יש מגוון דמויות שאיתן הוא מופיע בסגנון שונה בכל פעם – אריק פרידץ, פריידה, Cirec Z ועוד. בין להיטיו הגדולים תמצאו את Call on Me, Pjanoo, Liberate, Opus ועוד רבים וטובים אחרים.
מאחלים לאריק החלמה מהירה ורק בריאות ☺ והלוואי ונראה אותו בישראל יום אחד

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על: ,

שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם